Telefonický kontakt:      0902 402 204

Vyberte si z viac ako 100 odberných miest na Slovensku. Viac informácii tu.

Ohodnoť knihu

Kniha: Najedzte sa do štíhlosti (2014) rozšírené vydanie

4 3
90% (3 recenzie)
od Antónia Mačingová z vydavateľstva Mgr. Antónia Mačingová - RUSSO
Mgr. Antónia Mačingová - RUSSO
2014
slovenský
slovenský
Bežná cena: 13,- €
Zľava: 2,60 € (20 %)
Naša cena: 10,40 €
Posielame Vypredané Sold out


Ukážka z knihy Najedzte sa do štíhlosti (2014) rozšírené vydanie

Popis knihy Najedzte sa do štíhlosti (2014) rozšírené vydanie (Antónia Mačingová)

Ako jednoduchý systém pomáha dosiahnúť silu, zdravie a vitalitu na celý život

 

Rozšírené vydanie v pevnej väzbe

Kniha Najedzte sa do štíhlosti obsahuje:

  • 28 dňový program harmonizácie organizmu
  • schodíkovú metódu chudnutia
  • semaforové stravovanie
  • mesačný program podľa semaforového stravovania
  • rady pre stravovanie podľa krvných skupín

ukážku sviatočného stravovania s využitím receptov uvedených v knihe

  • Jedlá v 28dňovom programe sú zostavené tak, aby ste si doplnili živiny, ktoré metabolizujú tuk a posilňujú imunitný systém. Kedže je to proces, autorka doporučuje, aby ste sa zvážili a zmerali na začiatku a potom až na konci programu. Niektoré jedlá v 28čke môžu spôsobiť zadržiavanie vody v tkanivách. Toto sa prejaví prechodným nárastom váhy, a môže vás to demotivovať. Preto sa nevažte. Časté váženie je dôvodom toho, že neschudnete nikdy, alebo veľmi ťažko. A nemusí to tak byť. Presvedčte sa sami tak, že budete trpezliví. Nezabúdajte na pitný režim, ktorý je rovnako dôležitý ako strava. Neporovnávajte sa. U každého tento program pôsobí inividuálne, záleží to od deficitu živín. Zmente vstup, aby sa mohol zmenit aj výstup.


Autorka knihy Antónia Mačingová je držiteľkou úžitkových vzorov 

Ukážka z knihy: Najedzte sa do štíhlosti

 

Toxíny, toxíny, toxíny...

 

Ľudksý organizmus je prirodzene vybavený k tomu, aby sám likvidoval a zneškodňoval toxické látky, ktorá sa do tela dostali alebo sa v ňom vytvorili pri spracovaní potravy. Ak sú vnútorné orgány dlhdobo zaťažované nevhodnou stravou a slabým pitným režimom, ich činnosť sa spomaľuje. Dochádza k spomaleniu metabolizmu a následne k nárastu podkožného tuku až obezite. Zamorenie nášho organizmu spôsobuje dýchanie znečisteného ovzdušia, nevhodná, alebo nevhodne spracovaná strava, či odpadové látky, ktoré vznikajú po metabolických procesoch v našom tele. Toxíny znižujú našu energiu a spôsobujú, že sa cítime spomalení a unavení.

Očistenie ovzdušia môžeme docieliť postupne, je tu le potrebné kolektívne snaženie. My sami však môžeme rozhodovať o tom,že nebudeme konzumovať mäso, hydinu a ryby kontaminované hormónmi a pesticídmi. Ak sa už neviete zrieknuť mäsa vyberajte si produkty z voľného chovu, kde je malá pravdepodobnosť vykrmovania potravou obohatenou o rastové hormóny. Podobne je to aj s ovocím a zeleninou. Ak máte možnosť, zásobujte sa organickými produktmi. Alebo toxíny v nápojoch. Obmedzte pitie alkoholu, nápojov s kofeínom a kysličníkom uhličitým, odoberajú z tela vápnik, veľmi dôležitý minerál. Hlavne ženy, ktoré sú na diétach pijú kolové nápoje, majú problém s obezitou, osteoporózou a kazivosťou zubou. Pite pramenitú vodu, tá je najlepšia. V konzervovaných a údených výrobkoch je vysoké zastúpenie dusičnanov, vysoké zastúpenie toxínov je aj v kozmetických prípravkoch. Vyberajte si tie, ktoré neobsahujú hlavne síran sodný, lebo keď si uvedomíte, akú veľkú plochu nášho organizmu zamoríte toxínmi iba pri takom obyčajnom umývaní a následnom krémovaní pokožky s prípravkami obsahujúci spomínaný síran sodný, nečudujte sa, prečo v poslednej dobe naše alergologické ambulancie "praskajú vo švíkoch". A podobne je to s pracími práškami a čístiacimi prostriedkami.

Podrobnosti

EAN: 9788096918775
Autor: Antónia Mačingová
Rok vydania: 2014
Počet strán: 148
148
Typ tovaru: Pevná väzba bez prebalu, lesklá
Jazyk: slovenský
slovenský
Rozmery: 145,0x210,0x0,0 mm
Vypredané

Zaujimavé články ku knihe

Prestaňte diétovať, naučte sa správne jesť!
7.11.2016

Po bestselleroch Najedzte sa do štíhlosti 1 a 2 prichádza tretia kniha – Najedzte sa do štíhlosti 3 (Prestaňme DIÉTOVAŤ – naučme sa JESŤ). Len pár dni stačilo, aby sa táto novinka zaradila medzi najpredávanejšie knihy.

viac
Zbavte sa povianočných kíl: Ako na to?
8.1.2015

Určite ste si aj vy dopriali počas uplynulých sviatkov kopec dobrôt. Ako sa ale zbaviť povianočných kíl a faldíkov z brucha? Prinášame zopár tipov. Záleží len na vás, či uprednostníte upravenú stravu, poriadnu makačku alebo oboje. Hlavne, musíte to chcieť vy. Cíťte sa skvelo, vyzerajte skvelo, buďte fit a hlavne zdravý!

viac
Najedzte sa do štíhlosti: Čím väčšia porcia, tým lepšie! Ako na to?
2.4.2014

Antónia Mačingová je už viac ako 15 rokov slovenskou odborníčkou na zdravú výživu. Práve v týchto dňoch sa dostalo na pulty rozšírené vydanie jej mimoriadne úspešnej knihy Najedzte sa do štíhlosti. My vám prinášame aspoň jeden malý dôvod, prečo by ste ju mali mať doma.

viac
Najedzte sa do štíhlosti: Shudnite vďaka chutnej strave
11.2.2014

Slovenská odborníčka na zdravú výživu Mgr. Antónia Mačingová vydala po veľmi dobrých ohlasoch knihu Najedzte sa do štíhlosti v rozšírenom vydaní. V publikácii nájdete jej neoceniteľné rady a návody na zdravý spôsob stravovania. Samozrejme, nechýbajú ani recepty, vďaka ktorým sa budete stravovať chutne, no zdravo. Ako hodnotia dielo tí, ktorí sa ním riadia?

viac
Zatočte s vianočnými kilami: Ako na to?
8.1.2014

Schudnúť patrí medzi jedno z najčastejších predsavzatí, ktoré si dávame do nového roka. Ak sa to vaše nesie v tomto duchu, ste na správnom mieste. Prinášame zopár tipov, vďaka ktorým sa presvedčíte, že zhadzovanie povianočných tukových buniek nie je až také náročné, ako sa na prvý pohľad zdá. Stačí vedieť ako na to.

viac

Recenzie knihy Najedzte sa do štíhlosti (2014) rozšírené vydanie | Antónia Mačingová
90%
3 recenzie

Ohodnoť knihu
27.08.2015, 09:26
0
obsah tejto knihy mi bol uz dávnejšie známy, len pre mna ponaučenie- knižky nepožičiavaj, nevrátia sa ti!!!!!!!!!!!!!!
preto som si ju objednala opätovne")))
Oplatí sa!!!!!!!!!
29.09.2014, 09:40
0
Zaujímavá kniha. Je veľmi dôležité čo jeme. Zdravá strava môže byť aj chutná.
16.05.2014, 19:32
0
Dostala som odporučanie na objednávaný titul.

Čitatelia si ku knihe Najedzte sa do štíhlosti (2014) rozšírené vydanie kúpili tieto tituly

Liečebný kód

10,32 € (zľava 20 %)

Superpotraviny

9,52 € (zľava 20 %)

Knihy, ktoré by vás mohli zaujímať

O autorovi
Antónia Mačingová

Antonia Macingova

 

Mgr. Antónia Mačingová Vám prináša svoje neoceniteľné rady a návody na zdravý spôsob stravovania. Nejedná sa o diéty!!!

 

Pani Mgr. Mačingová pracuje v Košiciach. Má vyštudovaný odbor andragogika  na UPJŠ, no zdravému stravovaniu sa venuje viac ako 15 rokov. Na túto tému už napísala niekoľko úspešných a vyhľadávaných kníh. Pre jej hodnotné rady majú veľký úspech aj jej prednášky o zdravom prístupe k stravovaniu, pobytové semináre a kurzy varenia. Predstavila sa i v mnohých časopisoch a televíziách.

 

Vo svojich knihách čitateľom jednoduchou a zrozumiteľnou formou vysvetľuje a vyvracia mýty o strave. A. Mačingová zastáva názor, že ak obmedzíte stravu, znížite aj prísun živín pre telo. Iba dlhodobá vyvážená strava Vám zabezpečí zníženie váhy a celkové zdravie. V knihách sa dočítate aj o správnej detoxikácii tela a metódach detox, rýchlej 28 dňovej diéte, obľúbenom cvikovom šaláte, ako sa najesť do štíhlosti...  Prináša Vám jedinečnú a veľmi jednoduchú metódu udržania zdravia a štíhlej línie až do vysokého veku.

 

 

 

Bestsellery Antónii Mačingovej

Najedzte sa do štíhlosti 1

Najedzte sa do štíhlosti 2

Zhubněte jednou provždy

 

Ďalšie knihy autora
Odporúčame
Sme na Facebooku

Garancianákupu.sk

Lístky a vstupenky môžete kúpiť na

 

Máš málo miesta na disku? Ulož si

dokumenty, súbory a e-knihy na

uschovna.sk

 

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.

 

 Porovnanie cien na Pricemania.sk

Porovnanie cien na Pricemania.sk

 

Bezpečný nákup