Telefonický kontakt:      0902 402 204

Vyberte si z viac ako 100 odberných miest na Slovensku. Viac informácii tu.

Ohodnoť knihu

Kniha: Vlčí dar

5 0
100%
od Anne Rice z vydavateľstva Vydavatelstvo Tatran s.r.o.
Vydavatelstvo Tatran s.r.o.
2014
SK Slovenský jazyk
Bežná cena: 15,90 €
Zľava: 3,18 € (20 %)
Naša cena: 12,72 €
Posielame Vypredané Sold out


Ukážka z knihy Vlčí dar

Popis knihy Vlčí dar (Anne Rice)

Autorka Anna Rice teraz prichádza s novou knihou Vlčí dar. Príbehy o vlkolakoch sa ťahajú mnoho rokov a dnešná doba, ktorá je až veľmi technická chytajú svoj druhý dych. Megaúspešná sága Twilight vlkolakov uviedla do iného svetla a už neboli takí hrozní a dokonca boli oddaní ľuďom a strážili ich pred upírmi. V knihe Vlčí dar vás čaká nové prekvapenie – vlkočlovek sa tu vracia do svojej dávnej minulosti. Anne Rice v knihe Vlčí dar píše o vojne medzi dobrom a zlom a popritom vykresľuje rôznymi spôsobmi realitu. Už jej fanúšikovia ktorých mala doposiaľ sú veľmi nadšení ale podarilo sa jej získať aj nových čitateľov a obdivovateľov. Román začína ako fantázia, ako nejaká hra ale postupne sa z toho stáva strašidelný triler.

 

Anna Rice je americká autorka, ktorá sa venuje hlavne písaniu gotických a fantazijných príbehov, ale takisto aj kresťanskej literatúre a erotickému žánru. Preslávila sa hlavne dielom Upírske kroniky a tie boli predlohou pre film Interview s upírom. Anna Rice sa považuje za matku novodobej predstavivosti vnímania upírov. Napísala tiež knihu Čarodejnice z rodu Mayfairovcov, o anjeloch píše v knihe Piesne Serafov.

 

Táto kniha Vlčí dar sa po vyjdení hneď ocitla na najpredávanejších priečkach a stala sa bestsellerom.

 

 

 

 

Ukážky z knihy: Vlčí dar

Rozbúchalo sa mu srdce. Prešli k stolu. Bol určite aspoň šesť metrov dlhý, no v tom obrovskom priestore vyzeral malý, priam sa vznášal na tmavej vyleštenej podlahe. Usadili sa oproti sebe na stoličky s červeným zamatových čalúnením a s vysokým operadlom.

Pri stene za Marchent stáli dva masívne poľovnícke stoly z čierneho dreva, na oboch boli rovnaké, bohato vyrezávané renesančné postavy lovcov s družinami a vŕšili sa na nich ťažké strieborné tácne, čaše a kôpky akejsi žltej látky, zrejme obrúskov.

V tieni sa rysovali aj ďalšie pôsobivé predmety: obrovská vitrína, asi na zbrane, a niekoľko truhlíc.

Obrovský gotický kozub z čierneho mramoru, bohato zdobený stredovekými rytiermi v helmách s vážnymi tvárami. Základňa vysokého ohniska bola ozdobená výjavom zo stredovekej bitky. Ta toto si Reuben určite pri dobrom svetle odfotografuje.

Barokový mnohoramenný svietnik poskytoval jediné svetlo okrem praskajúceho ohňa. „Za tým stolom vyzeráte ako princ,“ povedala Marchent a zľahka sa zasmiala. „Ako keby ste sem patrili.“

„Uťahujete si zo mňa,“ ohradil sa. „A vy v tom svetle sviec vyzeráte ako veľkovojvodkyňa. Mám pocit, že sme v nejakom viedenskom loveckom zámku, a nie v Kalifornii.“

Boli ste už vo Viedni?“

„Veľakrát,“ odvetil. Spomenul si, ako ho Phil previedol palácom Márie Terézie a obšírne mu rozprával o všetkom od maľovaných stien po gazované, krásne zdobené kachle. Áno, Philovi by sa tu páčilo, Phil by ho chápal.

Večeru im podávali na starom, honosne maľovanom porceláne, niektoré kusy boli obité, ale stále jedinečné. A taký ťažký strieborný riad ešte v ruke nedržal.

Felice, scvrknuté žieňa s bielymi vlasmi a veľmi tmavou pokožkou, prišla a odišla bez jediného slova. „Dievčina“ z meste – Nina – bola statná tmavovlasá osôbka, ktorá, ako sa zdalo, zbožne obdivovala Marchant, jedáleň a každučký tanier, ktorý priniesla na stôl na striebornom podnose. Nervózne sa chichotala, vzdychala, potom sa usmiala na Reubena a vybehla z miestnosti...

Podrobnosti

EAN: 97880222066686
Autor: Anne Rice
Rok vydania: 2014
Počet strán: 388
388
Typ tovaru: Pevná väzba s prebalom
Jazyk: SK Slovenský jazyk
SK Slovenský jazyk
Rozmery: 147x229 mm
Dátum plánovaného vydania: 20.03.2014
Žáner: ine
Dátum plánovaného vydania (posun): 27.3.2014
Vypredané

Recenzie knihy Vlčí dar | Anne Rice
100%
0 recenzií

Ohodnoť knihu

Knihy, ktoré by vás mohli zaujímať

Garancianákupu.sk

Lístky a vstupenky môžete kúpiť na

 

Máš málo miesta na disku? Ulož si

dokumenty, súbory a e-knihy na

uschovna.sk

 

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.

 

 Porovnanie cien na Pricemania.sk

Porovnanie cien na Pricemania.sk

 

Bezpečný nákup