Telefonický kontakt:      0902 402 204

Vyberte si z viac ako 100 odberných miest na Slovensku. Viac informácii tu.

Ohodnoť knihu

Kniha: Julinkina pekáreň

5 1
100% (1 recenzia)
od Táňa Keleová-Vasilková z vydavateľstva Ikar, a.s.
Ikar, a.s.
2014
slovenský
slovenský
Bežná cena: 10,90 €
Zľava: 2,18 € (20 %)
Naša cena: 8,72 €
Posielame do 3 pracovných dní In Stock


Ukážka z knihy Julinkina pekáreň

Popis knihy Julinkina pekáreň (Táňa Keleová-Vasilková)

Autorka Táňa Keleová-Vasilková vám v jej novej knihe Julinkina pekáreň predstavuje príbeh Kláry, ktorá je slobodná a bezdetná štyridsiatnička, no jej život je naplnený. Je plný priateľstva, snov a lásky, ktorej nie je nikdy dosť. Ide o sny, ktoré sníva keď spí pod rúškom noci ale i tie, ktoré sa volajú ako bdelé snívanie. Jej túžbou je poznať a vidieť Francúzsko. Je pre ňu veľmi lákavé, čarovné a príťažlivé. Rada by sa svojimi očami dotkla miest, ktoré videla len na obrázku, na internete, či v časopise. Do jej života však vstupuje Anna, ktorá bola milenkou jej otca a jej života sa začína meniť...sny získavajú inú podobu než mali doteraz.

 

 

 

Ukážka z knihy: Julinkina pekáreň

Rada varím aj vymýšľam nové recepty, lenže samému chutí inak, akoby sa samota počas stolovania ešte zvýraznila. Len ja a tri prázdne stoličky, vlastne ani neviem, prečo mám stôl pre štyroch. Keď som byt pre rokmi zariaďovala, zrejme som verila, že nezostanem sama. Kedysi som tomu naozaj verila, teraz som so svojou samotou zmierená. Celkom spokojne si spolu nažívame. V podstate ako dobré priateľky. Niekedy si lezieme na nervy, ale zväčša si rozumieme. Čo iné som mohla urobiť? Dať si inzerát? To radšej nie... Nemienim riskovať, že mi bude zvoniť pri dverách zástup chlapov, jeden čudnejší než druhý. Viem si to celkom živo predstaviť. Nie, ďakujem, neprosím si. Večer pozerám televíziu, častejšie si však pustím nejaký film z DVD alebo si čítam. O jedenástej idem spať. V piatok po práci sa stretávam s Vierou. Zájdeme na kávu a poklebetíme. No, vlastne rozpráva skôr ona, neprekáža mi to však. Jej život je úžasný...má všetko, čo len žena môže mať: dve krásne a zdravé deti, manžela, ktorý ju má rád, krásny dom a dvoch psov. Občas k nim chodievam, najmä v lete, keď nám slnečné dni dovoľujú sedieť na terase, ale akosi mi tieto návštevy nerobia dobre. Vierin život je ako z filmu. Farebný a plný smiechu, kriku...lásky. Je naplnený až po okraj a vždy keď som s jej rodinou, akosi ostrejšie a jasnejšie si uvedomujem, že ja nemám nič z toho. V sobotu chodievam za otcom. Nikdy sme si príliš nerozumeli a rokmi sa to nezmenilo. Vždy ma len kritizoval, vždy chcel, aby som bola iná, než som...

Podrobnosti

Vydavateľstvo: Ikar, a.s.
EAN: 9788055138640
Autor: Táňa Keleová-Vasilková
Rok vydania: 2014
Počet strán: 248
248
Typ tovaru: Viazané knihy
Jazyk: slovenský
slovenský
Rozmery: 125x200 mm
Dátum plánovaného vydania: 3.9.2014
Druh tovaru: Kniha
Kniha
Žáner: Romány a poviedky
Formát: A5
ISBN: 978-80-551-3864-0
Vydanie: 1

Zaujimavé články ku knihe

Kniha Vône života: Prvá kniha Keleovej-Vasilkovej po smrti otca
25.11.2015

Zvyčajne napíše dve knihy za rok, no tentoraz je to výnimka – do jej života vtrhla nečakaná tragická udalosť: smrť jej milovaného ocka, známeho horolezca Františka Keleho. Vasilková-Keleová mala akoby spisovateľský blok, nedokázala sa sústrediť na písanie.. „Po smrti môjho ocka som po prvý raz prežívala tvorivú krízu, takže som zopár mesiacov vôbec nepísala,“ priznala spisovateľka v rozhovore pre portál Romantika.estranky.sk...

viac
Čo to bude? pýta sa Keleová-Vasilková
10.11.2014

Najpredávanejšia slovenská autorka Táňa Keleová-Vasilková prichádza s novou knihou, ktorá sa dostala na najvyššie priečky rebríčkov predajnosti už niekoľko dní pred vydaním. Názov „Čo to bude?“ je súčasne otázkou, ktorú hlavná hrdinka Jana kladie svojim zákazníčkam deň čo deň. Pracuje v kaderníctve, jej dcéra Zorka v kozmetickom salóne. Žijú vo svete bez mužov, ich dni sú naplnené pohodou, vzájomnou láskou a priateľstvom....

viac
Bestsellery v akcii: Nakupujte teraz so zľavou
14.10.2014

Vychutnajte si jeseň s dobrou knihou! A ešte aj výrazne ušetrite. Internetový obchod iPark.sk, ktorý získal zlatý certifikát spokojnosti zákazníkov, si pre vás pripravil super ponuku. Desiatky publikácií za skvelé ceny. Nechajte sa inšpirovať.

viac
Plaťte menej ako ostatní: Veľká jesenná akcia!
6.10.2014

Vychutnajte si jeseň s dobrou knihou! A ešte aj výrazne ušetrite. Internetový obchod iPark.sk, ktorý získal zlatý certifikát spokojnosti zákazníkov, si pre vás pripravil super ponuku. Desiatky publikácií za skvelé ceny. Nechajte sa inšpirovať.

viac
Jesenný výpredaj: Bestsellery za bezkonkurenčné ceny
1.10.2014

Vychutnajte si jeseň s dobrou knihou! A ešte aj výrazne ušetrite. Internetový obchod iPark.sk, ktorý získal zlatý certifikát spokojnosti zákazníkov, si pre vás pripravil super ponuku. Desiatky publikácií za skvelé ceny. Nechajte sa inšpirovať.

viac
Už len týždeň: Výpredajová Last minute akcia na top tituly!
25.7.2014

Ako mnohí knižní fanúšikovia už vedia, internetový obchod iPark.sk pripravil v spolupráci s vydavateľstvom Ikar atraktívnu ponuku na približne 1000 titulov so zľavou 35%. Ide o letnú Last minute akciu, ktorá potrvá už len týždeň - do štvrtka 31. júla. Dnes dávame do pozornosti prvú časť výberu spomedzi top titulov. Nechajte sa inšpirovať.

viac
Táňa Keleová-Vasilková: Julinkina pekáreň
9.4.2014

Jedna z najobľúbenejších a najpredávanejších spisovateliek Táňa Keleová-Vasilková vydala už viac ako dvadsať románov. V súvislosti s nimi treba podotknúť, že takmer za všetky získala ocenenia Zlatá či Platinová kniha. Predaj diel už presiahol viac ako milión kusov. No hlad po jej knihách neklesá ani po rokoch. My vám prinášame malú ochutnávku tej najnovšej s názvom Julinkina pekáreň.

viac

Recenzie knihy Julinkina pekáreň | Táňa Keleová-Vasilková
100%
1 recenzia

Ohodnoť knihu
20.08.2014, 14:44
5
Príjemne som si oddýchla pri tejto knihe na dovolenke.

Čitatelia si ku knihe Julinkina pekáreň kúpili tieto tituly

Netopierí muž

11,12 € (zľava 20 %)

Volanie Kukučky

12,39 € (zľava 20 %)

Ja a on

7,92 € (zľava 20 %)

Pozlátka

7,12 € (zľava 20 %)

Knihy, ktoré by vás mohli zaujímať

O autorovi
Táňa Keleová-Vasilková


Táňa Keleová – Vasilková  je slovenská spisovateľka narodená 7. Apríla 1964 v Chomutove.

 

 

Narodila sa v rodine slovenského publicistu a cestovateľa Františka Keleho. Ako štvorročná sa presťahovala s rodičmi do Bratislavy, kde odvtedy žije a pôsobí. Vyštudovala žurnalistiku na filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave. Pracovala aj pre časopis Osvetová práca a od roku 1991 je spisovateľkou na plný úväzok.

Už ako študentka uverejňovala svoje práce v časopise Kamaráť.  V súčasnosti píše výlučne romány, v ktorým zobrazuje životné situácie dnešných žien a rodín.

 

 

Zaujímavé diela:

Dva životy

Tá druhá

Ranč u starého otca 

Ďalšie knihy autora
Odporúčame
Sme na Facebooku

Garancianákupu.sk

Lístky a vstupenky môžete kúpiť na

 

Máš málo miesta na disku? Ulož si

dokumenty, súbory a e-knihy na

uschovna.sk

 

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.

 

 Porovnanie cien na Pricemania.sk

Porovnanie cien na Pricemania.sk

 

Bezpečný nákup