Telefonický kontakt:      0902 402 204

Vyberte si z viac ako 100 odberných miest na Slovensku. Viac informácii tu.

Ohodnoť knihu

Kniha: Skutočné nebo - Príbehy ľudí, ktorí nazreli do života po smrti

4 5
90% (5 recenzií)
od Theresa Cheungová z vydavateľstva Ikar, a.s.
Ikar, a.s.
2014
slovenský
slovenský
Bežná cena: 10,90 €
Zľava: 2,18 € (20 %)
Naša cena: 8,72 €
Posielame do 3 pracovných dní In Stock


Ukážka z knihy Skutočné nebo - Príbehy ľudí, ktorí nazreli do života po smrti

Popis knihy Skutočné nebo - Príbehy ľudí, ktorí nazreli do života po smrti (Theresa Cheungová)

Najnovšia odborníčka na záhady Theresa Cheungová vám ponúka novú knihu Skutočné nebo. Je plná príbehov rôznych ľudí, ktorým sa podarilo nazrieť do ďalšieho života.  Obyčajní ľudia jej rozprávali príbehy o tom, ako sa im zmenil ich život keď sa ocitli na pokraji života alebo keď sa stretli s duchovným svetom. Tieto príbehy použila ako svedectvá z prvej ruky na odpovede otázok, ktorým sa nikto z nás vo svojom živote nevyhne. Niekto si ich položí skôr, niekto neskôr. Čo s nami bude keď zomrieme? Stretnem sa niekde s mojimi blízkymi? Uvidím ešte ľudí, ktorých milujem? Existuje nebo? Existuje život po smrti?

 

Autorka Theresa nám ukazuje, ako môžeme nájsť znamenia duchovnej komunikácie a ako nám tieto skúsenosti a zážitky na prahu smrti môžu priniesť k nášmu životu niečo nové a možno aj zmeniť náš život. Jej kniha prináša ľuďom útechu vo svete kde vládne zmätok a neistota. Kniha nám neprestajne pripomína, že nás čaká niečo lepšie. Lepšie než je samotný pozemský život.

 

Z anglického originálu The Afterlife is Real preložil Štefan Kočiš.

 

 

 

Ukážky z knihy: Skutočné nebo

Posledných dvadsať rokov svojho života tvrdím, že po telesnej smrti naozaj žijeme ďalej. Neľutujem ani sekundu z týchto rokov, a hoci som prežívala veľa krízových situácií a chvíle obáv a pochybnosti, hlboko vnútri som neprestala veriť, že nebo existuje. Verím, že naši milovaní sa na nás pozerajú z druhého brehu. Posielajú nám odkazy, sprevádzajú nás a dávajú nám o tom drobné znamenia. Verím, že tento život sa určite nekončí našou telesnou smrťou. Žijeme ďalej. V skutočnosti nezomierame, pretože podstata nášho bytia je duchovná, nie telesná.

Moje prvé spomienky na vytváranie intenzívneho, pevného puta s posmrtným životom siahajú do obdobia pred vyše štyridsiatimi rokmi dozadu a súvisia s tetou Rose. Bola to výstredná, ale v rečovom prejave uhladené dáma so žiarivými modrými očami. Bola médiom – videla a počula duchov. Keď som začala chodiť na jej stretnutia, bola som ešte malá – mala som šesť alebo sedem rokov. Tešila som sa na ne nielen preto, že som nemusela ísť spať tak skoro ako zvyčajne, ale fascinovalo ma aj to, že som mohla sedieť vzadu a sledovať dospelých. Do miestnosti vchádzali vážne a odmerane, no keď začala teta rozprávať, okamžite sa zmenili. Tváre sa im uvoľnili, začali sa rozprávať, smiali sa, dokonca aj plakali, a pre túto spontánnosť pôsobili milšie a jemnejšie. Jasne sa pamätám aj na to, že pri vstupe do miestnosti si ma zrejme nikdy nevšimli, no keď sa po stretnutí rozchádzali, zrazu si uvedomili moju prítomnosť. Stala som sa dôležitá. Usmievali sa na mňa, kývali mi, dokonca sa mi prihovorili. Bolo to, akoby som predtým bola neviditeľná a teraz som sa stala viditeľnou. Bola som niekto, kto si zasluhuje pozornosť, a to ma napĺňalo úžasom...

Podrobnosti

Vydavateľstvo: Ikar, a.s.
EAN: 9788055137506
Autor: Theresa Cheungová
Rok vydania: 2014
Počet strán: 248
248
Typ tovaru: Viazané knihy
Jazyk: slovenský
slovenský
Rozmery: 125x200 mm
Dátum plánovaného vydania: 25.11.2016
Žáner: Romány a poviedky
Formát: A5
ISBN: 978-80-551-3750-6
Vydanie: 1

Zaujimavé články ku knihe

Čo sa stane, keď zomrieme?
4.3.2014

Najnovšia kniha od odborníčky na záhadné javy Theresy Cheungovej s názvom Skutočné nebo vám predstaví fascinujúcu zbierku príbehov ľudí, ktorí nahliadli do ďalšieho života. Tí, čo niečo podobné prežili, nedokážu slovami vystihnúť krásu, jas, pokoj a živosť miesta, kam sa všetci raz dostaneme.

viac

Recenzie knihy Skutočné nebo - Príbehy ľudí, ktorí nazreli do života po smrti | Theresa Cheungová
90%
5 recenzií

Ohodnoť knihu
24.11.2015, 10:55
4
zaujimava kniha, mala som ju precitanu za par dni, pomohla mi otvorit mysel v tazkych chvilach, verim! odporucam este knihu zivot po zivote;)
26.06.2015, 17:35
5
Pomohla mi trosku zmiernit bolest po nahlej strate velmi blizkeho cloveka...precitala som ju za 2 dni. Dobre sa číta.
17.03.2014, 14:45
0
Zaujmavá kniha čo sa týka opisu čo sa deje s dušou po smrti a ako sa nam pripomínaju mrtvy. ake signali davaju, aby sme vedeli že su stale s nami aj ked telo tu už nie je. či je to ich vôna , alebo nejaka pesnička a pod.
11.03.2014, 07:21
0
som zvedavá
18.02.2014, 23:35
0
Tato kniha je podla mna ako skoda oproti inym, ktore su ferari - da sa dostat k inym kniham od ludi,ktori boli v nebi ci pekle a su zadarmo na stiahnutie, lebo to nie je biznis ani komercia, napr. si najdite 6 a pol dna v nebi od Henri Gruvera alebo Zablesk vecnosti od Iana Mc Cormacka alebo Jesse Duplantis-Blízke stretnutie s Bohom alebo Boris Pilipčuk. Odporucam vam ich.

Čitatelia si ku knihe Skutočné nebo - Príbehy ľudí, ktorí nazreli do života po smrti kúpili tieto tituly

Superimunita

11,12 € (zľava 20 %)

O zdravom sebavedomí

6,32 € (zľava 20 %)

Snehová guľa

31,99 € (zľava 20 %)

Techniky učení

5,68 € (zľava 20 %)

Knihy, ktoré by vás mohli zaujímať

Garancianákupu.sk

Lístky a vstupenky môžete kúpiť na

 

Máš málo miesta na disku? Ulož si

dokumenty, súbory a e-knihy na

uschovna.sk

 

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.

 

 Porovnanie cien na Pricemania.sk

Porovnanie cien na Pricemania.sk

 

Bezpečný nákup