Telefonický kontakt:      0902 402 204

Vyberte si z viac ako 100 odberných miest na Slovensku. Viac informácii tu.

Ohodnoť knihu

Kniha: Manželská pasca

5 0
100%
od Jennifer Probstová z vydavateľstva Ikar, a.s.
Ikar, a.s.
2014
slovenský
slovenský
Bežná cena: 10,90 €
Zľava: 2,18 € (20 %)
Naša cena: 8,72 €
Posielame do 3 pracovných dní In Stock


Ukážka z knihy Manželská pasca

Popis knihy Manželská pasca (Jennifer Probstová)

Príťažlivý a zatiaľ nezadaný milionár Michael Conte chce splniť sľub daný otcovi na smrteľnej posteli, a preto si hľadá nevestu. Poslušnú žienku domácu, ktorá zapadne do jeho tradičnej rodiny žijúcej v Taliansku. Musí to urobiť rýchlo, pretože podľa tradície sa má oženiť najprv najstarší brat, hlava a ochranca rodiny, a až potom prídu na rad mladšie sestry. Jedna z nich, Venezia, sa už nevie dočkať. Michael jej chce vyhovieť, sám však netúži viazať sa, preto formálne požiada o ruku temperamentnú, voľnomyšlienkarskú Američanku Maggie Ryanovú. Módna fotografka Maggie nemá s mužmi dobré skúsenosti, ale napokon súhlasí. Dohodnú sa, že ak ona bude počas fotografovania v Miláne hrať novopečenú manželku, Michael prestane pliesť hlavu jej najlepšej kamarátke Alexe, aby neohrozoval jej šťastné manželstvo.Lenže osud sa s nimi nečakane zahrá a už krátky pobyt v Taliansku spôsobí, že medzi Michaelom a Maggie sa prudko rozhorí plameň vášne. Stane sa napokon ich manželstvo tou najvábivejšou pascou?

 

Z anglického originálu The Marriage Trap (Gallery Books, a Division of Simon & Schuster, Inc., New York 2012) preložila Lucia Nižníková-Kollárová.

 

 

 

 

Ukážky z knihy: Manželská pasca


Rýchlo ukončil hovor a ponáhľal sa k autu. Vráti sa do kancelárie a všetko si dobre premyslí. Čo ak sa bude musieť naozaj oženiť, aby sa problém vyriešil? Pri tom pomyslení mu zvlhli dlane, napriek tomu odolal pokušeniu poutierať si ich do tesných nohavíc. Práca mu zaberala všetok voľný čas, preto hľadaniu spriaznenej duše patrilo posledné miesto v jeho zozname. Pravdaže, veľmi dobre vedel, aké vlastnosti by mala mať jeho budúca manželka. Mala by byť tolerantná. Miernej povahy. Zábavná a inteligentná. Verná. Žena, ktorá túži vychovávať deti, budovať domov, zároveň je nezávislá a má vlastnú kariéru. Žena, ktorá dokonale zapadne do jeho rodiny. 

Vkĺzol do elegantného interiéru svojho auta značky Alfa Romeo a naštartoval. V duchu videl jasne žiariace svetlo. Čo ako nebude mať čas na to, aby si našiel dokonalú manželku: Vedel by z praktických dôvodov nájst partnerku, aby uspokojil matku a umožnil tak Venezii vydať sa za lásku svojho života? A ak áno, kde ju má, dopekla, hľadať?

Pípanie mobilu mu prerušilo myšlienky. Potvrdilo sa, čoho sa obával: Dominik odmietol čakať a rozhodol sa zabojovať o ruku jeho sestry. 

Držal telefón a v hlave mu prudko pulzovalo.

Bude to dlhý deň....

Podrobnosti

Vydavateľstvo: Ikar, a.s.
EAN: 9788055138022
Autor: Jennifer Probstová
Rok vydania: 2014
Počet strán: 248
248
Typ tovaru: Viazané knihy
Jazyk: slovenský
slovenský
Rozmery: 125x200 mm
Rok poslednej dotlače: november, 2015
Edícia: Světový bestseller
Světový bestseller
Žáner: Romány a poviedky
Formát: A5
ISBN: 978-80-551-3802-2
Vydanie: 1

Zaujimavé články ku knihe

Kniha Až do konca: Sladkú pomstu treba kuť zahorúca!
12.1.2016

Práve vyšla už siedma kniha v slovenčine od Jennifer Probstovej, ktorú si zamilovali desaťtisíce slovenských čitateliek. Knihu s názvom Až do konca určite prečítate až do konca a možno na jeden dych:)

viac
Kniha Hľadanie dokonalej lásky:Dokáže mu nájsť dokonalú manželku?
10.6.2015

Hľadanie dokonalej lásky od Jennifer Probstovej je opäť príbeh, ktorý si vás podmaní.

viac
Kniha Hľadanie vytúženého dňa: Pochybné praktiky zoznamky
23.3.2015

Nová séria od Jennifer Probstovej, ktorá zabodovala u slovenských čitateliek manželskou milionárskou sériou. „Svieža, zábavná a sexi,“ zhodnotili USA Today knihy J.Probstovej, ktorú doslova zbožňujú.

viac
Milionárska manželská séria pokračuje!
9.10.2014

Čary lásky skutočne fungujú a existuje niečo ako „a boli šťastní, až kým nepomreli“. Veríte v tom? Možno dokonca existujú chlapi, ktorí pri vás stoja v dobrom aj v zlom dlhé roky a desaťročia, ktorí sú fantastickými otcami a skvelými spoločníkmi. A možno ste už videli a čítali plno klišé príbehov, v pamäti máte červenú knižnicu, harlequinky...no máme pre vás tip,...

viac
Plaťte menej ako ostatní: Veľká jesenná akcia!
6.10.2014

Vychutnajte si jeseň s dobrou knihou! A ešte aj výrazne ušetrite. Internetový obchod iPark.sk, ktorý získal zlatý certifikát spokojnosti zákazníkov, si pre vás pripravil super ponuku. Desiatky publikácií za skvelé ceny. Nechajte sa inšpirovať.

viac
Last minute akcia vrcholí: Využite zľavu 35% na top knihy!
30.7.2014

Túžite po romantike alebo chcete vyšetriť vraždu? A čo tak vydať sa na odvážnu cestu do krutého obdobia 2. svetovej vojny? Všetko je možné! Nechajte sa uniesť do sveta fantázie spolu s internetovým obchodom iPark.sk. Ten si v spolupráci s vydavateľstvom Ikar pripravil atraktívnu letnú akciu na približne 1000 titulov so zľavou 35%. Inšpirujte sa top titulmi, ktoré sme pre...

viac
Bolo ich manželstvo naozaj len omylom?!
18.6.2014

Mimoriadne úspešná a čitateľkami obľúbená milionárska manželská séria pokračuje. Carina sa ešte ako tínedžerka zaľúbila do Maxa, najlepšieho priateľa svojho brata Michaela. Po rokoch sa opäť stretávajú, no Max je už riaditeľom veľkej firmy a nerád by si ohrozil postavenie ľúbostným románikom. Spaľujúca túžba ich však ovládne opäť...

viac
Ocitnite sa v krásnej manželskej pasci
7.2.2014

Keď sa vonku skoro stmieva a fúka chladný vietor, je čas na poriadnu romantiku. S knižnou novinkou Manželská pasca od Jennifer Probst sa ocitnete v nádhernom Miláne, kde si budete chcieť vymeniť miesto s hlavnými protagonistami.

viac

Recenzie knihy Manželská pasca | Jennifer Probstová
100%
0 recenzií

Ohodnoť knihu

Čitatelia si ku knihe Manželská pasca kúpili tieto tituly

Manželský omyl

9,52 € (zľava 20 %)

Alfa

10,32 € (zľava 20 %)

Tento muž

12,72 € (zľava 20 %)

Spútaná

10,32 € (zľava 20 %)

Havranie dievča

11,92 € (zľava 20 %)

Knihy, ktoré by vás mohli zaujímať

Garancianákupu.sk

Lístky a vstupenky môžete kúpiť na

 

Máš málo miesta na disku? Ulož si

dokumenty, súbory a e-knihy na

uschovna.sk

 

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.

 

 Porovnanie cien na Pricemania.sk

Porovnanie cien na Pricemania.sk

 

Bezpečný nákup