Telefonický kontakt:      0902 402 204

Vyberte si z viac ako 100 odberných miest na Slovensku. Viac informácii tu.

Ohodnoť knihu

Kniha: Konaj ako dáma, mysli ako muž

5 1
100% (1 recenzia)
od Steve Harvey z vydavateľstva Vydavateľstvo TATRAN, spol. s r.o.
Vydavateľstvo TATRAN, spol. s r.o.
2013
slovenský
slovenský
Bežná cena: 9,90 €
Zľava: 1,98 € (20 %)
Naša cena: 7,92 €
Posielame Vypredané Sold out


Ukážka z knihy Konaj ako dáma, mysli ako muž

Popis knihy Konaj ako dáma, mysli ako muž (Steve Harvey)

Autor knihy Konaj ako dáma, mysli ako muž Steve Harvey nám zábavne aj priamo ponúka pochopenie mužského poňatia vzťahov.

Neexistuje častejšia veta ako: muži sú jednoduchí.  Na začiatok si osvojte túto skutočnosť a až vtedy všetko čo si prečítate v tejto knihe začne zapadať do skladačky na svoje správne miesto. Sotva sa s tým zmierite, budete musieť porozumieť niekoľkým základným skutočnostiam: chlapov poháňa to, čím sú, čo robia a koľko zarábajú.  Nejde tu o to, či je muž riaditeľ, podvodník alebo oboje, všetko čo robí prechádza cez jeho titul, to čím je, ako k tomu titulu prišiel, teda čo robí, a odmenu ktorú dostáva za svoju námahu, teda koľko zarobí. Áno milé dámy, je to smutné, ale tieto tri veci tvoria základ DNA muža teda jeho mužnosti – tri výsledky, ktoré musí každý muž dosiahnuť. Bez toho nenaplní svoj mužný osud.  A kým muž, s ktorým ste vo vzťahu, akomkoľvek, intímnom, manželstvo, randenie nedosiahne svoj cieľ v týchto spomínaných troch oblastiach, bude až priveľmi zaneprázdnený a nebude sa môcť sústrediť na vás.

Steve Harvey autor knihy Konaj ako dáma, mysli ako muž  počas svojej dlhoročnej praxe stretol veľa žien, ktoré podnikajú, starajú sa o bezchybný chod domácnosti, majú veľa detí a ešte zvládajú aj rôzne spoločenské aktivity. Keď však ide o vzťahy, nedokážu si predstaviť a nerozumejú čo asi motivuje mužov.

Konaj ako dáma, mysli ako muž má ženám priniesť poznanie a zoznámiť ženy s mužským pohľadom a možno im ponúknuť odpovede na mnohé im nejasné otázky. 

 

Na našej planéte nemôžeme nič porovnávať s láskou ženy. Táto láska je trpezlivá, starostlivá, súcitná a vľúdna. Tiež štedrá a milá. Čistá. Dámy teraz pozor! Láska mužov je úplne odlišná. Nie vôbec to nie je o tom, že chlapi nevedia milovať. Ich láska je ale iná. Jednoduchšia, priama a prichádza o niečo tažšie. Pýtate sa ako teda zistíme, že vás naozaj miluje? Celkom ľahko: bude robiť tieto veci. Hlásiť sa k vám a nebude mať problém každému povedať, že ste jeho žena, frajerka, polovička. Inak povedané, dá vám titul, ktorý znamená viac ako „toto je Lenka“, alebo „zoznám sa s mojou kamoškou“. Ďalšia vec je, že sa o vás stará. Rôznymi spôsobmi, či už finančne alebo fyzicky je to súčasť jeho DNA. A ak vás naozaj miluje, všetko toto vám dá v plnom rozsahu bez obmedzení. Bude vás ochraňovať, chrániť. Na vašu ochranu urobí čokoľvek. 

 

V knihe Konaj ako dáma, mysli ako muž nám komik Steve Harvey hovorí aj o láske ženy k mužovi.

Žena, ak si nás vyberie, je pre nás schopná kráčať po vode, prejsť cez hory, bez ohľadu na to, ako sme sa zachovali, aké hlúpe veci sme urobili, nezáleží na čase ani na náročnosti. Ak si nás vyberie, bude sa nám prihovárať dovtedy, kým neostanú žiadne slová. Bude nás povzbudzovať, keď sa ocitneme na najhlbšom dne a máme pociť, že nie je už žiadnej inej cesty, držať nás v náručí počas našej choroby a smiať sa s name keď sa cítime fajn.

Keď si nás žena zvolí a ľúbi nás, vyleští nás do žiariva, keď sme zaprášení, obhajuje nás aj keď si sama nie je istá, či máme pravdu, povzdbudzuje nás keď sme skleslí.

Nezáleží jej na tom, čo urobíme. Nezáleží jej na tom, že jej priatelia o nás hovoria že nie sme dobrí, koľko krát za naším vzťahom zabuchne dvere, dá nám zo seba to najlepšie a bude sa usilovať získať naše srdce aj keď sa správame tak, akoby všetko, čo pre urobila, aby nás presvedčila, že ona je tá pravá, proste nestačilo.

Toto je ženská láska. Obstojí v skúške času, logiky, obstojí za každých okolností…

 

 

 

 

 

 

Ukážky z knihy: Konaj ako dáma, mysli ako muž

 

..To poháňa každého muža, či už je najlepším hráčom v NBA, alebo nejlepším z menej významných futbalových trénerov vo vidieckej Minnesote, šéfom spoločnosti Fortune 500, alebo dohliadačom pri linke v miestnej pekárni, kľúčovou osobou veľkého kartelu, alebo hlavným predajcom drog v bloku. V DNA mužského rodu je zakódované, že musíme zabezpečiť a ochrániť rodinu, a všetko, čo robíme, smeruje k tomu, aby sme to docielili. Ak si muž môže dovoliť miesto na bývanie, je schopný ochrániť rodinu pred prírodnými živlami, ak si môže dovoliť kúpiť svojmu dieťaťu tenisky, má dosť sebavedomia na to, aby ho s optimizmom poslal do školy, ak si môže dovoliť kúpiť v potravinách mäso, cíti istotu, že je schopný nasýtiť dorinu. To je všetko, čo ktorýkoľvek muž chce, ak by toho bolo len o trochu menej, necítil by sa ako muž. 

Ba čo viac, chceme sa cítiť ako jednotka. Byť v niečom najlepší. Niečomu veliť. Vieme, že nebudeme v každej situácii tí hlavní, no niekedy v živote budeme tými, na ktorých všetci reagujú, pretože je to pre nás dôležité. Chceme mať právo chváliť sa - právo povedať: "Som jednotka." Zdá sa, že ženám na tom až tak nezáleží. No pre nás mužov, je to všetkým. A keď to dosiahneme, je rozhodujúce, aby sme vedeli ukázať, prečo sme jednotkou. Musíme to byť schopní vystaviť na obdiv, a ženy to musia vidieť - aký zmysel by inak malo, že sme jednotkou?

Musíte to vedieť, pretože je nevyhnutné, aby ste chápali motiváciu muža - prečo nie je doma, prečo trávi toľko času v práci, prečo mu tak záleží na peniazoch. Pretože v jeho svete ho iní muži posudzujú podľa toho, kto je, čo robí a koľko zarobí. To ovplyvňuje jeho duševné rozpoloženie. Ak viete, že nie je, alebo nesmeruje tam, kde chce byť, potom lepšie pochopíte zmeny nálady, ktoré prejavuje doma. A budete vedieť, prečo sa vám nedarí priviesť ho k tomu, aby ste si sadli a jednoducho sa rozprávali. Uvedomíte si, prečo stále drie a naháňa sa za peniazmi. Skutočne je to všetko späté s tromi vecami, ktoré ho v živote pobádajú. 

Takže ak mu to, kým je, čo robí a koľko zarába, nepripadá primerané, je možné, že nie je schopný byť pre vás tým, čím by chcel...

Podrobnosti

EAN: 9788022206778
Autor: Steve Harvey
Rok vydania: 2013
Počet strán: 164
164
Typ tovaru: Pevná väzba s prebalom, matná
Jazyk: slovenský
slovenský
Rozmery: 147,0x229,0x0,0 mm
Dátum plánovaného vydania: 17.2.2016
Druh tovaru: Kniha
Kniha
Žáner: Osobný rozvoj
Formát: A5
ISBN: 978-80-222-0677-8
Vydanie: 2
Vypredané

Zaujimavé články ku knihe

Kniha Konaj úspešne, mysli úspešne: Vydajte sa za úspešným životom
10.3.2016

Každý človek sa rodí s darom. Môže to byť schopnosť riešiť problémy, komunikovať s ľuďmi alebo vlastnoručne vytvoriť niečo krásne – tento dar vám nikdy nikto nevezme. Musíte sa ho pevne chopiť, zveľadiť ho a správne s ním naložiť, používať ho v práci, v manželstve, v spoločenstve, v každej životnej situácii. 

viac
Kniha My: Ako oživiť upadajúce manželstvo?
15.6.2015

Čo s dvadsaťročným manželstvom vedca a maliarky, keď rodinné hniezdo ostane prázdne? Pomôže mu okružná cesta po Európe?Alebo je už neskoro?

viac
Bestsellery v akcii: Nakupujte teraz so zľavou
14.10.2014

Vychutnajte si jeseň s dobrou knihou! A ešte aj výrazne ušetrite. Internetový obchod iPark.sk, ktorý získal zlatý certifikát spokojnosti zákazníkov, si pre vás pripravil super ponuku. Desiatky publikácií za skvelé ceny. Nechajte sa inšpirovať.

viac
Ženy, toto pri chlapoch nezanedbajte: Sex, lojálnosť a ...
14.3.2014

Muži sú veľmi jednoduché bytosti a vo vzťahu k ženám potrebujú naozaj len tri veci - podporu, lojálnosť a sex. Inak budú prinútení pobrať sa inam.

viac
Je pre muža dôležitejšia ženská krása alebo múdrosť?
25.2.2014

Už dávno neplatí pravidlo, že stačí, ak bude žena dobrá a pekná. V dnešnej dobe je čoraz dôležitejšie, aby bola aj múdra. No niektorí muži majú ešte stále strach z inteligentných žien a cítia sa byť nimi ohrození. Chceli by ste vedieť, čo si o tom myslia samotní chlapi?

viac
Po akých ženách muži túžia - čo považujú za sexi?
21.2.2014

Povedzme si otvorene. Keď k vám pristúpi muž, nevidí nič okrem toho, čo má pred sebou - ako vám pristanú džínsy, ako sa vaše nohy vynímajú v podpätkoch, ako vyzerajú vaše pery s tým lesklým rúžom a aké pekné sú vaše oči so všetkými farbami nanesenými okolo nich. Každý chlap má však iné estetické kritériá. Tie priblížil vo svojej knihe...

viac
Čo si muži skutočne myslia o ženách, vernosti a intímnostiach?
10.2.2014

Známy americký moderátor a komik Steve Harvey učí ženy lepšie pochopiť a spoznať mužský svet. Podľa jeho tvrdení dámy nemajú ani páru o tom, ako správne "narábať" s chlapom. Preto sa rozhodol, že im v tom pomôže prostredníctvom knihy Konaj ako dáma, mysli ako muž. V nej autor zasväcuje nežné pohlavie do mozgového softvéru mužov.

viac

Recenzie knihy Konaj ako dáma, mysli ako muž | Steve Harvey
100%
1 recenzia

Ohodnoť knihu
10.02.2014, 10:45
5
Ano na taketo nieco som naozaj zvedava. Knihu mam uz objednanu. Dufam ze mi naozaj pomoze porozumiet chlapom :D

Čitatelia si ku knihe Konaj ako dáma, mysli ako muž kúpili tieto tituly

Volanie Kukučky

12,39 € (zľava 20 %)

Lekcie madam Chic

10,32 € (zľava 20 %)

Knihy, ktoré by vás mohli zaujímať

Garancianákupu.sk

Lístky a vstupenky môžete kúpiť na

 

Máš málo miesta na disku? Ulož si

dokumenty, súbory a e-knihy na

uschovna.sk

 

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.

 

 Porovnanie cien na Pricemania.sk

Porovnanie cien na Pricemania.sk

 

Bezpečný nákup