Telefonický kontakt:      0902 402 204

Vyberte si z viac ako 100 odberných miest na Slovensku. Viac informácii tu.

Ohodnoť knihu

Kniha: 100 najslávnejších receptov

0 1
od Renato Magát z vydavateľstva Vydavateľstvo Príroda s.r.o.
Vydavateľstvo Príroda s.r.o.
2013
slovenský
slovenský
Bežná cena: 13,90 €
Zľava: 2,78 € (20 %)
Naša cena: 11,12 €
Posielame ihneď, máme skladom In Stock


Popis knihy 100 najslávnejších receptov (Renato Magát)

Jedinečný kulinársky sprievodca vám prináša 100 najslávnejších receptov svetovej histórie. Podľa tejto bohato ilustrovanej kuchárskej knihy sa naučíte krok za krokom pripravovať tie najúžasnejšie a najchutnejšie delikatesy takmer z každého kúta našej planéty. Jedlá, ktoré preveril čas a vyšperkoval ich k dokonalosti. Niektoré sú náročnejšie na čas a prípravu, ale aj rýchle a jednoduché jedlá, ktoré zvládne aj domáci šéfkuchár – začiatočník. V tejto knihe sa dozviete niečo aj z histórie daného jedla. Ako a kedy vzniklo, ako sa časom menilo či upravovalo. Kto bol autorom, či po kom bolo pomenované.Okrem iného zistíte, prečo holandská omáčka nepochádza z Holandska, že bagetu nevymyslel Francúz, že chilli con carne nevzniklo v Mexiku a šalát Caesar nie je pomenovaný po známom rímskom imperátorovi.

Podrobnosti

EAN: 9788007022997
Autor: Renato Magát
Rok vydania: 2013
Počet strán: 208
208
Typ tovaru: Viazané knihy
Jazyk: slovenský
slovenský
Rozmery: 205x280 mm
Dátum plánovaného vydania: 1.11.2013
Druh tovaru: Kniha
Kniha
Žáner: Kuchárske knihy
Formát: A4
ISBN: 978-80-07-02299-7
Vydanie: 1

Zaujimavé články ku knihe

Vychutnajte si Babičkine múčniky od výmyslu sveta
23.9.2014

Koláče od výmyslu sveta, sladké jedlá aj slané múčniky. Stovky receptov, množstvo užitočných rád a tipov, ktoré sa vám pri pečení určite zídu. A to všetko v krásnom a vkusnom dizajne. Ďalšia skvelá kniha do série R.Magáta, tentoraz pre mlsné jazýčky. Babičkine múčniky a iné dobroty.

viac
Babičkina kuchárka nad zlato poradí, čo doma navariť
22.8.2014

Ak si najbližšie položíte otázku: „Čo mám dnes chuť navariť sebe a svojim blízkym?“, neváhajte a siahnite po kuchárskej knihe Babičkina kuchárka nad zlato. Garantujeme vám, že v nej nájdete viac ako dosť skvelých a zároveň praktických nápadov.

viac
Za dobrotami už nemusíte cestovať ďaleko: Urobte si ich sami doma
3.6.2014

Máte chuť na ukrajinský Boršč, ruský Beef Stroganov, talianske Cannelloni, španielsku Paellu, indickú placku Čapátí, české sladké koláčiky, novozélandskú Pavlovu tortu, tureckú Baklavu alebo talianske Tiramisu? V knihe 100 najslávnejších receptov od obľúbeného slovenského autora kuchárskych kníh Renata Magáta nájdete jedlá zo všetkých kútov sveta. Stačí len nazrieť a niečo si vybrať...

viac
Pripravte si super jedlo: Budete prekvapení, čo vykúzlite aj bez mäsa
13.5.2014

Ani vy si neviete predstaviť život bez mäsa? V hlave sa vám rozsvecuje kontrolka a vlasy stavajú dupkom, keď niekto povie, že je vegetarián? Bezmäsité jedlá ale majú v našej kuchyni popredné miesto. Pre niektorých dokonca také, ktoré sa nedá zastúpiť a ani ničím nahradiť. Keď sa zahľadíte do minulosti, tak si uvedomíte, že sa mäso jedávalo len v nedeľu....

viac
Super knihy s výraznou zľavou až 50%: No nekúp to!
8.4.2014

Na svoje si príde naozaj každý! Máte radi beletriu, motivačnú literatúru, knihy pre deti, dejiny alebo cestopisy? Tak prečo nevyužiť jedinečnú ponuku, vďaka ktorej môžete mať svoje obľúbené tituly doma. A ešte aj ušetríte desiatky eur.

viac

Recenzie knihy 100 najslávnejších receptov | Renato Magát
0%
1 recenzia

Ohodnoť knihu
28.07.2016, 09:09
0
Túto knihu som kúpila ako možnosť mať vo svojej zbierke kuchárskych kníh takéto pekné vydanie zbierky receptov z celého sveta, je to krásna kniha s krásnymi ilustráciami a podrobným popisom prípravy jedál z rôznych krajín sveta, známych svojou gastronómiou, určite je táto pekná kniha obohatením mojich kulinárskych záujmov !

Čitatelia si ku knihe 100 najslávnejších receptov kúpili tieto tituly

Pútnik z Compostely

8,72 € (zľava 20 %)

Dôkazy večnosti

7,92 € (zľava 20 %)

Knihy, ktoré by vás mohli zaujímať

Garancianákupu.sk

Lístky a vstupenky môžete kúpiť na

 

Máš málo miesta na disku? Ulož si

dokumenty, súbory a e-knihy na

uschovna.sk

 

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.

 

 Porovnanie cien na Pricemania.sk

Porovnanie cien na Pricemania.sk

 

Bezpečný nákup