Telefonický kontakt:      0902 402 204

Vyberte si z viac ako 100 odberných miest na Slovensku. Viac informácii tu.

Ohodnoť knihu

Kniha: Všetko o AURE

od Richard Webster z vydavateľstva NOXI, spol. s r.o.
NOXI, spol. s r.o.
2013
Bežná cena: 11,90 €
Zľava: 2,38 € (20 %)
Naša cena: 9,52 €
Posielame Vypredané Sold out


Ukážka z knihy Všetko o AURE

Popis knihy Všetko o AURE (Richard Webster)

Už ste niekedy túžili u niekoho zistiť, akú má náladu, skutočnú povahu, zdravotný stav alebo aká je jeho osobnosť? Aj vy sa môžete ľahko naučiť rozpoznávať a vysvetliť auru – farebné prstence energie, ktoré vyžarujú z duše. Ak sa to naučíte, získate silný nástroj na dosiahnutie cieľov, zlepšenie svojho zdravia a na pomoc druhým. Budete si vychutnávať úspech vo všetkých oblastiach života.Richard Webster vás krok za krokom prevedie overenými technikami, ktoré vám ukážu, ako vnímať, posilňovať a prečisťovať auru. Prostredníctvom meditácie, vizualizácie a nápaditých cvikov sa naučíte napojiť na svoj telesný systém čakier – energetických centier, ktoré súvisia so siedmimi úrovňami aury, a získate jednoduché návody...

 

 

Ukážka z knihy: Všetko o AURE

 

OBSAH:
Úvod

Čo je aura?

Ako vnímať a uvedomovať si auru

Ste dúha

Čakry

Ako auru rozoznávať zrakom

Ako posilniť svoju auru

Aura v zdraví a uzdravovaní

Ako využívať auru, aby ste dosiahli svoje ciele

Ako aura môže upevniť vašu vieru

Prečo byť tuctový?

Aury domácich miláčikov

Ako inerpretovať auru

Záver

 

 

ÚVOD

Keď som začínal pracovať, o mojom prvom šéfovi sa vo firme povrávalo, že vždy spozná, keď nejaká žena z kolektívu otehotnie. Vždy, keď sa to stalo, rozprával nám o tom v bufete a všetci sme netrpezlivo vyčkávali, aby sme zistili, či mal pravdu. Vždy ju mal. O týždeň, mesiac alebo neskôr, keď mladá žena oznámila, že je tehotná, len dala na známosť to, čo už každý vede. Keď som to párkrát zažil, spýtal som sa ho, ako to robí. Odvetil, že tehotná žena vyžaruje zvláštnu žiaru, ktorú vždy dokáže rozpoznať.

"Vidím to po celý čas," povedal. "Vždy, keď sa prechádzam po ulici, dívam sa na mladé ženy. Viem povedať, či sú smutné, šťastné, zamilované alebo tehotné, výlučne na základe žiary okolo ich tvárí. Je to ľahké - hocitko to dokáže."

Hoci môjho šéfa by asi prekvapilo, keby počul, že videl aury týchto mladých žien, lebo podľa toho, čo viem, jeho záujem o tému nikdy nepresiahol určenie ich gravidity, očividne mal istý stupeň povedomia o aure.

Ak si už raz uvedomíte auru, dokážete všetko, čo môj bývalý šéf - a oveľa viac. Schopnosť rozpoznávať a vnímať auru mnohorako posilní váš život a umožní vám, aby ste pomáhali iným viac než predtým.

V priebehu dejín niektorí ľudia dokázali identifikovať auru. Pravdepodobne najstaršie zobrazenia aury možno nájsť na starovekých kakemenných rytinách v regióne Val Camonica na severe Talianska. Tieto reliéfy zobrazujú ľudí, ktorí akoby mali na hlavách zvláštne prikrývky. Niektorí ľudia tvrdia, že to dokazuje návštevu bytostí z iných planét na Zemi pred tisíckami rokov. Lenže niektoré postavy na týchto obrazoch vyzerajú skôr tak, akoby ich hlavy obklopovali plamene a je teda pravdepodobné, že ide o zobrazenie aury ľudí.

V Biblii sú aspoň tri pasáže, ktoré, ako sa zdá, opisujú auru. "A keď Aron a Izraeliti uvideli, že Mojžišovi žiari tvár, báli sa k nemu pristúpiť. (Exodus 34:30). Matúš v Premene Krista zaznamenal: "Tvár mu zažiarila sťa slnko, a jeho odev zbelel ako svetlo" (Matúš 17:2). Keď Šavel, z ktorého sa stal neskôr sv. Pavol, bol na ceste a blížil sa k Damšaku, "odrazu ho zalialo svetlo z neba" (Skutky apoštovlo, 9.3.)

Naozaj už pred kresťanstvom umelci začali so zobrazovaním aureoly okolo svätcov, marýtrov, anjelov, umelci starovekého Egypta, Grécka, Ríma a Indie obkresľovali svojich najspirituálnejšie rozvinutých ľudí svätožiarou, aby naznačili posvätnú povahu týchto subjektov....

 

Podrobnosti

Vydavateľstvo: NOXI, spol. s r.o.
EAN: 9788081111525
Autor: Richard Webster
Rok vydania: 2013
Počet strán: 220
220
Typ tovaru: Brožovaná väzba
Rozmery: 125x200 mm
Druh tovaru: Kniha
Kniha
Žáner: Ezoterika, duchovné náuky
ISBN: 978-80-8111-152-5
Vydanie: 1
Vypredané

Zaujimavé články ku knihe

Kniha My: Ako oživiť upadajúce manželstvo?
15.6.2015

Čo s dvadsaťročným manželstvom vedca a maliarky, keď rodinné hniezdo ostane prázdne? Pomôže mu okružná cesta po Európe?Alebo je už neskoro?

viac
ZĽAVY 50%: Kúpte ideálne darčeky... a ešte k tomu ušetrite desiatky eur
23.10.2014

Urobte to počas týchto Vianoc inak. Nečakajte, kým vás zaleje pot pri pohľade na povianočnú výpredajovú cenu darčeka, ktorý ste ešte pred Štedrým dňom kúpili draho. Zákazníkmi ocenený e-shop iPark.sk si pre vás pripravil predvianočné zľavy, vďaka ktorým nielenže ušetríte, ale budete mať aj užitočný dar pre každého člena rodiny. Knihu, ktorou nikdy nič nepokazíte!

viac
Vyčistite si auru: Ako na to?
5.5.2014

Už ste niekedy túžili u niekoho zistiť, akú má náladu, skutočnú povahu, zdravotný stav alebo aká je jeho osobnosť? Aj vy sa môžete ľahko naučiť rozpoznávať a vysvetliť auru – farebné prstence energie, ktoré vyžarujú z duše každého človeka. Ak sa to naučíte, získate silný nástroj na dosiahnutie cieľov, zlepšenie svojho zdravia, naučíte sa, ako pomôcť aj druhým a budete...

viac

Recenzie knihy Všetko o AURE | Richard Webster
0%
0 recenzií

Ohodnoť knihu

Čitatelia si ku knihe Všetko o AURE kúpili tieto tituly

Liečebný kód

10,32 € (zľava 20 %)

Nevinným sa neodpúšťa

10,36 € (zľava 20 %)

Rytierova česť

7,96 € (zľava 20 %)

Knihy, ktoré by vás mohli zaujímať

Garancianákupu.sk

Lístky a vstupenky môžete kúpiť na

 

Máš málo miesta na disku? Ulož si

dokumenty, súbory a e-knihy na

uschovna.sk

 

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.

 

 Porovnanie cien na Pricemania.sk

Porovnanie cien na Pricemania.sk

 

Bezpečný nákup