Telefonický kontakt:      0902 402 204

Vyberte si z viac ako 100 odberných miest na Slovensku. Viac informácii tu.

Ohodnoť knihu

Kniha: Moja cesta

5 1
100% (1 recenzia)
od Katarína Lešková, Jozef Vajda z vydavateľstva Umelecká agentúra J&J s.r.o
Umelecká agentúra J&J s.r.o
2013
Bežná cena: 14,90 €
Zľava: 2,98 € (20 %)
Naša cena: 11,92 €
Posielame do 3 pracovných dní In Stock


Popis knihy Moja cesta (Katarína Lešková, Jozef Vajda)

V dnešnom uponáhľanom svete sme bežne vystavení extrémnym záťažovým situáciám, denne čelíme stresu, pocitom odcudzenia a existenčným problémom. Keď sa nám život zdá neznesiteľný, máme chuť utiecť niekam preč a robíme to rôznym spôsobom – prejedáme sa, prepadáme návykovým látkam alebo prenášame zodpovednosť za svoje nešťastie na druhých. Skôr či neskôr zistíme, že tieto úniky nevedú k uspokojivému riešeniu. Sú to slepé uličky, v ktorých nás namiesto vytúženej úľavy čaká ďalšia ťažoba.

 

Existuje však aj iná možnosť. Hľadať vo vypätých situáciách príležitosť na zlepšenie tak, že vezmeme život pevne do svojich rúk. Hercovi Jozefovi Vajdovi sa to podarilo v čase, keď musel čeliť rozpadu rodiny, vážnym finančným problémom a depresiám. To, že dokázal v tomto ťažkom období nájsť vnútornú rovnováhu, malo nečakaný pozitívny vplyv na jeho zdravotný stav. Tento zlomový moment ho priviedol k hlbšiemu zamysleniu nielen nad otázkami fyzického, ale aj mentálneho a emocionálneho zdravia. Kniha, v ktorej opisuje svoje skúsenosti, tieto zložky neoddeľuje.

 

Ukazuje jednoduchou, veľmi zrozumiteľnou formou, ako sú jednotlivé úrovne ľudského bytia – fyzická, mentálna aj citová, navzájom prepojené a ako spolu súvisia. Jozef sa prihovára čitateľom cez vlastnú osobnú skúsenosť, vedie ich bez toho, aby sa ich snažil poučovať alebo zaťažovať veľkým množstvom odborných informácií k bodu, v ktorom sa človek stáva pánom svojho tela, mysle aj citov a navždy sa zbavuje pozície obete.

Podrobnosti

EAN: 9788097146405
Autor: Katarína Lešková, Jozef Vajda
Rok vydania: 2013
Počet strán: 248
248
Typ tovaru: Viazané knihy
Rozmery: 170x235 mm
Druh tovaru: Kniha
Kniha
Žáner: Osobnosti
Formát: A5
ISBN: 978-80-971464-0-5
Vydanie: 1

Zaujimavé články ku knihe

Kniha Cesta: ..k lepšiemu životu
22.6.2016

Myšlienky v tejto knihe vám zmenia život! Tento neskromný citát na obálke knihy Cesta je však opodstatnený. Jedinečná novinka od celosvetovo uznávaného odborníka na východoázijskú filozofiu, Michaella Puetta, ukazuje, ako sa nechať inšpirovať stáročia overenými myšlienkami a zlepšiť tak kvalitu svojho života.

viac
Jozef Vajda vydal autobiografiu: Trpel som depresiami a nemal peniaze
22.10.2013

Herec Jozef Vajda v pondelok večer uviedol v novej budove SND do sveta svoju prvú autobiografiu. Dielo s názvom Moja cesta sa rozhodol napísať po tom, čo za posledné roky výrazne zmenil životný štýl. K tomu mu pomohol jeho brat Marián, ktorý sa napokon stal aj krstným otcom publikácie. Podujatie moderovala Adela Banášová.

viac
Jozef Vajda má novú knihu: Neskrýva v nej milenecký apetít
2.10.2013

Už čoskoro sa dostane na pulty kníhkupectiev nová kniha od Jozefa Vajdu s názvom Moja cesta. Herec sa v nej zamýšľa nad  otázkami fyzického, ale aj mentálneho a emocionálneho zdravia. Dielo, v ktorom opisuje svoje skúsenosti, tieto zložky neoddeľuje. Zaujímavé je, že v publikácii nevynechal ani tému vlastného milostného života. Otvorene priznáva, že mal viac ako 1 300 sexuálnych partneriek.

viac

Recenzie knihy Moja cesta | Katarína Lešková, Jozef Vajda
100%
1 recenzia

Ohodnoť knihu
04.11.2013, 09:26
0
Jeej jeden z mojich obľúbených slovenských hercov Jožko Vajda vydal svoju knihu, tak ma to potešilo samozrejme, že som si ju hneď musela kúpiť :) Aj keď som presne nevedela o čom asi je, nevadilo mi to a chcela som ju mať. Musím povedať, že som urobila dobre. V knihe píše o svojom živote o svojich pádoch a vzostupoch. Číta sa veľmi dobre. Ako jeden veľký, dlhý zaujímavý príbeh, že ani nechcete prestať čítať. Stále chcete vedieť čo ešte príde. V mnohých veciach som sa našla. Pri čítaní som občas mala pocit, že či každý neprejde raz v živote niečím takým. Veľmi sa mi páči, že v knihe píše veľa o športe, ja ako zarytý športovec si takého veci vždy len pochvaľujem :) :) Určite som sa dočítala aj veci, o ktorých teraz viac rozmýšľam a myslím že sú naozaj pravdivé. Myslím, že kniha je super a naozaj ju odporúčam každému. Nie len ľuďom čo sa trápia a prežívajú ťažké chvíle ale aj tým, ktorí sú so svojim životom spokojný.

Knihy, ktoré by vás mohli zaujímať

Garancianákupu.sk

Lístky a vstupenky môžete kúpiť na

 

Máš málo miesta na disku? Ulož si

dokumenty, súbory a e-knihy na

uschovna.sk

 

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.

 

 Porovnanie cien na Pricemania.sk

Porovnanie cien na Pricemania.sk

 

Bezpečný nákup