Telefonický kontakt:      0902 402 204

Vyberte si z viac ako 100 odberných miest na Slovensku. Viac informácii tu.

Ohodnoť knihu

Kniha: Liečebný kód

5 12
100% (12 recenzií)
od Alexander Loyd z vydavateľstva Citadella
Citadella
2013
slovenský
slovenský
Bežná cena: 12,90 €
Zľava: 2,58 € (20 %)
Naša cena: 10,32 €
Posielame do 3 pracovných dní In Stock


Ukážka z knihy Liečebný kód

Popis knihy Liečebný kód (Alexander Loyd)

V roku 2001 prišiel Dr. Alexander Loyd na to, ako aktivovať v tele zabudovanú fyzickú funkciu, ktorá odstraňuje zdroj deväťdesiatich piatich percent všetkých ochorení. Nervovo-imunitný systém môže potom vykonávať svoju hojivú prácu všade tam, kde je v tele niečo v neporiadku.

 

Zistenia Dr. Loyda overili testy a tisícky ľudí z celého sveta, ktorí systém Liečebného kódu používajú na nápravu doslova každého fyzického, emocionálneho problému, problému so vzťahmi, ako aj na realizáciu postupu v zamestnaní.


Pri testovaní tiež zistil, že existuje Univerzálny Liečebný kód, ktorý môže pomôcť pri liečení väčšiny problémov u väčšiny ľudí. V tejto knihe sa ten Univerzálny Liečebný kód naučíte a jeho vykonanie vám zaberie len niekoľko minút.


Okrem neho kniha obsahuje:
• Sedem tajomstiev života, zdravia a prosperity
• Desaťsekundovú techniku Okamžitého účinku na zmiernenie denného stresu
• Vyhľadávač srdcových problémov, jediný test, ktorý identifikuje príčinu vašich problémy v súhrnnej správe,
vypracovanej len pre vás
Môžete tak objaviť revolučný recept na liečenie problémov, o ktorých viete... a dokonca aj tých, o ktorých neviete.

 

Kniha Liečebný kód zaznamenala veľký úspech v českom jazyku a tak sa dostáva aj na naše pulty v slovenskom jazyku. Liečebný kód ako revolučná metóda, ktorá nemá v dejinách obdoby. Vyliečenie všetkých chorôb na bunečnej úrovni.  V knihe sa dozviete, že tento systém liečenia a uzdravovania je založený na poznaní, že je len jeden zdroj, z ktorého pochádzajú choroby. Je to fyziologický stres. Ten nastáva, keď sa náš nervový systém dostane do nerovnováhy.  Tieto takzvané liečebné kódy z organizmu odstránia fyziologický stres takým spôsobom, ktorý nemá v dejinách lekárstva obdobu. Túto terapiu liečebného kódu rozpracovali dvaja lekári – Dr. Alexander Loyd a Dr. Ben Johnson.

 

Dr. Alexander Loyd je vysvätený kňaz, ktorý získal doktorské tituly v odboroch neuropatickej medicíny a psychológie. Jeho žena trpela klinickými depresiami, ktoré ju veľmi sužovali. Podarilo sa mu objaviť jednoduchý fyzikálny mechanizmus, ktorý odstraňuje stres z tela tým, že lieči jeho zdroj. Týmto spôsobom sa mu podarilo behom pár týždňov vyliečiť mnoho rokov trvajúcu depresiu svojej ženy. Dr. Ben Johnson má za svoju hlavnú oblasť záujmu liečbu rakoviny.

 

V knihe Liečebný Kód od Alexandra Loyda a Bena Johnsona sa dozviete základné princípy liečebnej terapie. Dozviete sa, že jediným zdrojom chorôb je vlastne stres. Fyziologický stres je stav, kedy náš nervový systém nie je v rovnováhe. Prostredníctvom liečebných kódov sa podarí opäť dostať do rovnováhy. 

 

Mohli by sme si popísať účinky terapie, príčiny stresu, čo všetko spôsobuje fyziologický stres, o podvedomí, nevedomí, našich spomienkach, o srdci a hlave a mnoho ďalších faktorov spôsobujúcich stres, ale to všetko sa dočítate v knihe Liečebný kód.

 

Zaujímavé je, že Dr. Loyd a Dr. Johnson sú presvedčení a ich desaťročná prax to dokazuje, že keď budete používať metódu liečebného kódu pomocou vhodnej kombinácie štyroch liečivých centier, začne do každej bunky vášho tela prúdiť ozdravujúca a silná liečivá energia.

 

Štyri liečivé centrá sú koreň nosa, spánky, čeľuste a ohryzok. Každé centrum predstavuje určitú časť ľudského tela. Ako a čo s nim treba robiť sa tiež dozviete v knihe Liečebný kód.

 

 

Ukážka z knihy:

 

BENOV PRÍBEH 

Dalo by sa povedať, že v roku 1996 som žil dobrý život. Býval som v Colorado Springs, v štáte Colorado. Moja lekárska prax bola výnimočná, pacienti úžasní a moje vedľajšie podnikanie v oblasti predaja a sprostredkovania realít bolo vdľmi úspešné. 

Mal som čas na rodinu a kopu času na poľovačku, rybačku a lyžovanie. Život bol dobrý!

Počas tohto obdobia podstúpil môj otec trikrát chirurgický zákrok, keď mu robili bajpas a potom potreboval prečistiť karotické artérie, lebo mal upchaté atrérie na nohe. Pýtal sa ma na nejaké nekonvenčné terapie, ktoré neboli schválené federálnym Úradom pre potraviny a liečivá (FDA). Keď sa začal zotavovať a vyčistili sa mu tepny, začalo ma to zaujímať. Čím viac som hľadel na bylinky a výživové doplnky, ako aj neodporúčané použitia prostriedkov schválených FDA, tým viac som si uvedomoval, že liečim iba príznaky nedovoľujúce, aby sa stav choroby zmenil na stav zdravia.

Začínal som byť rozčarovaný liekmi a nespočetným množstvom ich vedľajších účinkov. Existovalo mnoho účinných terapií, o ktorých mi počas môjho systematického lekárskeho vzdelávania nitko nepovedal. Uvedomil som si, že sa o nich potrebujem dozvedieť viac. Dobrodružstvo sa začalo...

Podrobnosti

Vydavateľstvo: Citadella
EAN: 9788089628094
Autor: Alexander Loyd
Rok vydania: 2013
Počet strán: 303
303
Typ tovaru: Brožovaná väzba
Jazyk: slovenský
slovenský
Rozmery: 210 mm x 137 mm x 23 mm
Druh tovaru: Kniha
Kniha
Žáner: Zdravie, štýl života

Zaujimavé články ku knihe

Objav, ktorý všetko zmenil.. Dosiahnete, že sa vaše zdravie a život transformujú zvnútra navonok
18.5.2017

Po čom v živote najviac túžite? Po vzťahoch, naplnených láskou? Mať vyriešený nejaký zdravotný problém? Po pokoji? Po úspechu v oblasti, v ktorej sa cítite povolanejšie, než naznačujú vaše výsledky? Po naplnení, ktoré sa dá merať tisíckami rozličných spôsobov? Ako by ste mohli dosiahnuť to ,,niečo´´ , kvôli čomu nemôžete v noci spávať alebo to, kvôli čomu sa vám zrýchľuje...

viac
Kniha My: Ako oživiť upadajúce manželstvo?
15.6.2015

Čo s dvadsaťročným manželstvom vedca a maliarky, keď rodinné hniezdo ostane prázdne? Pomôže mu okružná cesta po Európe?Alebo je už neskoro?

viac

Recenzie knihy Liečebný kód | Alexander Loyd
100%
12 recenzií

Ohodnoť knihu
24.04.2017, 18:00
0
prečítal som recenzie, dúfam, že to aj mne pomôže
27.09.2016, 13:47
5
kniha má pre mňa veľkú hodnotu a pretože som potrebovala urýchlene pomoc, vyskúšala som liečebný kód. Bola som milo prekvapená, že to pomáha. Odporúčam ju každému
07.10.2014, 08:03
0
Veľmi hodnotná kniha
03.10.2014, 08:32
0
Väčšiu hlúposť som už dávno nečítal...
01.10.2014, 07:12
5
Ak Vám zaleží na Vašom zdraví,tak neváhajte, vrelé doporučujem
29.09.2014, 10:40
5
zaoberám sa podobnou problematikou, kniha am veľmi príjemne prekvapila, pre úplné porozumenie jej odkazu ju je treba čítať uvoľnený a veľmi pozorne, len tak je človek uzrozumený s jej obsahom...
27.09.2014, 22:55
0
tato kniha je jednou z najlepsich investicii do sameho seba...
27.09.2014, 12:16
0
citam casto knihy tohoto typu.V dnesnom dost negativnom svete potrebujem ho vidiet napriek tomu lepsie,dobre,lebo je taky,je dobre zariadeny.To len my ludia ho robime inym,nevidime zazraky,svoju zodpovednost...Tato kniha ma len v tom dobrom utvrdila a cez jej pomoc si to dobre aj objednavam,aby som bola stastna,takze odporucam.Ale clovek musi ist tou cestou,dospiet k tomu rozhodnutiu...len vtedy ho kniha doplni....
27.09.2014, 08:30
5
Veľmi dobrá kniha, dosť veľa z toho som používala ešte pred prečítaním a nevedela som, že sú to liečebné kódy. K niektorým veciam v knihe sa treba pár krát vrátiť, aby sa dostali do myslenia a do "krvi".
06.05.2014, 12:06
0
Zatial som takmer v polovici knihy a je veľmi dobrá oplatí sa investovať, verím tomu že liečebné kody zaberú a zlepšie moj imunitný systém
27.03.2014, 09:13
5
Kniha je veľmi dobrá ! Už sa podľa nej liečim a myslím, že to má niečo do seba, ale určite to chce čas a pravidlenosť
29.01.2014, 21:31
0
velmi dobra kniha

Knihy, ktoré by vás mohli zaujímať

Garancianákupu.sk

Lístky a vstupenky môžete kúpiť na

 

Máš málo miesta na disku? Ulož si

dokumenty, súbory a e-knihy na

uschovna.sk

 

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.

 

 Porovnanie cien na Pricemania.sk

Porovnanie cien na Pricemania.sk

 

Bezpečný nákup