Telefonický kontakt:      0902 402 204

Vyberte si z viac ako 100 odberných miest na Slovensku. Viac informácii tu.

Ohodnoť knihu

Najedzte sa do štíhlosti (2013)

5 16
100% (16 recenzií)
od Antónia Mačingová z vydavateľstva Mgr. Antónia Mačingová - RUSSO
Mgr. Antónia Mačingová - RUSSO
2013
slovenský
slovenský
Bežná cena: 12,- €
Zľava: 2,40 € (20 %)
Naša cena: 9,60 €
Posielame Vypredané Sold out


Ukážka z knihy Najedzte sa do štíhlosti (2013)

Popis Najedzte sa do štíhlosti (2013) (Antónia Mačingová)

Kniha Najedzte sa do štíhlosti (2013) vyšla v roku 2014 v novom a rozšírenom vydaní, viac sa dozviete TU.


 

Kniha Najedzte sa do štíhlosti mala veľmi dobré ohlasy  a preto spisovateľka  Antónia Mačingová prichádza v roku 2013 s novým vydaním. Knižka je určená tým z Vás, ktorí svoj život chcú zmeniť od základov a dodržiavať tento nový životný štýl dlhodobo i celkovo zmeniť svoj postoj k jedlu a k diétam.  Nové vydanie obsahuje všetko podstatné z oboch kníh.  Za 28 dní sa úpravou stravy prečistí organizmus, zmení sa metabolizmus a začína sa chudnúť.  Výsledný efekt je dlhodobý. Jojo efekt neprichádza do úvahy,  keďže sa celkovo zmenia vaše stravovacie návyky a váš životný štýl.  Kniha obsahuje množstvo receptov, ktoré sú chutné a zdravé a nahrádzajú nezdravé jedlá, ktoré škodia vášmu organizmu, a na ktoré je vaše telo navyknuté.  Vravíte si: “ ako sa dá vydržať bez mojej obľúbenej sviečkovej“? Alebo  “ čo budem jesť na miesto mojich obľúbených parených buchiet“? Aj keď nechcete v prvom rade iba schudnúť , ale chcete si dať do poriadku vaše zdravie, zbaviť sa vysokého cholesterolu, vysokého tlaku, či  iných ťažkostí súvisiacich so zlým stravovaním,  sú pre Vás tieto recepty ako stvorené.  Ako bonus získate aj štíhlejšiu postavu, v ktorej sa budete cítiť zdravšie, vitálnejšie, plní energie a optimizmu a každý deň pre vás bude novou výzvou k pokračovaniu dodržiavania tohto životného štýlu.

 

Kniha Najedzte sa do štíhlosti od Antónie Mačingovej v rozšírenom vydaní s pexesom Vám prináša presný postup a recepty ako sa stať štíhlym a zdravým. Táto kniha je pre tých, ktorý sa rozhodli so sebou niečo robiť a hlavne sa rozhodli, že im pomôže. Rozhodli sa pre niečo, vďaka čomu sa zbavili svojich starých stravovacích návykov, zlozvykov. Pomohlo im to zmeniť sa zvonka, a hlavne zvnútra. Nečítajte si len o diéte, nemyslite na diétu. Prečítajte si celú knižku. „Diéta je slovo, ktoré bráni ľuďom aby sa dostali do stavu trvalej spokojnosti so svojim zdravím a výzorom“.

 

Najedzte sa do štíhlosti Vám ponúka 28 dňový program, v ktorom nájdete schodíkovú metódu chudnutia, semaforové stravovanie, rady pre stravovanie podľa krvných skupín. Kniha je plná receptov, aj rôzneho sviatočného stravovanie, napríklad príprava vianočného stola.

 

Jeden krok je zmeniť pohľad na stravu. Držíme palce a hor sa do toho.

Kniha Najedzte do štíhlosti alebo Najedzte sa do sýtosti?

 

  • jesť bežnú stravu neznamená jesť SPRÁVNU stravu
  • prečo je dôležitý pitný režim, a v akom množstve je telu prospešný
  • ako je to s medom a olejom - sú telu prospešné, a tuk sa vytvára a ukladá z iného dôvodu
  • čo je dôvodom ukladania
  • časté váženie = stres a dôvod prečo sa vám nedarí chudnúť
  • sa naozaj nemusíte báť najesť do sýtosti

Jedlá v 28dňovom programe sú zostavené tak, aby ste si doplnili živiny, ktoré metabolizujú tuk a posilňujú imunitný systém. Kedže je to proces, autorka doporučuje, aby ste sa zvážili a zmerali na začiatku a potom až na konci programu. Niektoré jedlá v 28čke môžu spôsobiť zadržiavanie vody v tkanivách. Toto sa prejaví prechodným nárastom váhy, a môže vás to demotivovať. Preto sa nevážte. Časté váženie je dôvodom toho, že neschudnete nikdy, alebo veľmi ťažko. A nemusí to tak byť. Presvedčte sa sami tak, že budete trpezliví. Nezabúdajte na pitný režim, ktorý je rovnako dôležitý ako strava. Neporovnávajte sa. U každého tento program pôsobí inividuálne, záleží to od deficitu živín. Zmente vstup, aby sa mohol zmeniť aj výstup.

 

 

 

Ukážka z knihy:

 

K čomu dochádza po dodržaní môjho 28-dňového harmonizačného programu

 

- počas prvého týždňa, kvôli zvýšenému príjmu vody, vlákniny a zeleniny s laxatívnymi účinkami, môžete mať problémy s hnačkami. Nebojte sa, upraví sa to

 

- cvikla sfarbuje stolicu a moč do červena. Nezľaknite sa, časom sa to upraví

 

- neutralizuje sa prekyslenie vnútorného prostredia, obnovuje sa fyzická a psychická rovnováha, takisto fyzick a psychická energia, telo dostáva dôležité živiny

 

- tým, že neobmedzujem množstvo prijatej potravy, nedochádza k obavám a strachu z hladu a jeho následkom (bolesť hlavy, nervozita, podráždenosť, pokles cukru atď.).

 

- kvôli skladbe stravy dochádza postupne ku strate chuti na sladké, častý hlad sprevádzaný pocitom slabosti a potrebe dojedania po hlavnom jedle sa takisto vytráca. (Ak sa aj vyskytli takéto príprady, nakoniec sme prišli na to, že klientka jedla malé porcie, pretože nechcela uveriť tomu, že čím viacej z uvedenej doporučenej stravy prijme, tým rýchlejšie a účinnejšie stratí tukovú hmotu.)

 

- účinok stravy spojený s poklesom objemov a hmotnosti sa prejavil aj pri sedavom zamestatní

 

- strava v mojom 28-dňovom progame urýchľuje matabolizmus, pretože obsahuje zložky, na spracovanie ktorých odoberá organizmus energiu z podkožného tuku a pri jej pravidelnom prísune je telo nútené pravidelne "zaberať"

 

Spaľovanie potravy


Nepotrebujete žiadne prípravky a tabletky na chudnutie, ktoré vám sľubujú zbavenie sa tuku a získanie krajšej postavy, neverte im, iba vás v krátkom čase a na krátky čas zbavia vody, čo sa prejaví poklesom váhy. A potom nasleduje jo-jo efekt.

Je potrebné, aby ste sa naučili správne a pestro jesť a začali si vyberať "vhodné palivo per váš motor"

 

Potrava rozptýlená v našej krvi sa "spaľuje" tým, že reaguje s kyslíkom. Uvoľnené teplo nám poskytuje energiu potrebnú pre život.

Tým som Vám chcela povedať, že žiadne keksy, ktoré nám dodávajú energiu na celé dopoludnie, či ako to v tej reklame hovoria, a takisto ani 90% propagovaných potravinových doplnkov a polotovarov, nám nedodajú napr. železo. A čím viacej železa máme v potrave, tým viacej máme červených krviniek. Čím viacej krviniek, tým viacej hemoglobínu. Čím viac hemoglobínu, tým viac kyslíka sa viaže v našom organizme. Čím viac kyslíka, tým účinnejšie spaľujeme tuk.

Takým príkladom by mohli byť Gruzínci žijúci vo vysokách horách. Je tam riedky vzduch a preto je ich telo nútené vyrábať hemoglobín. Sú štíhli a aktívny do vysokého veku. Stravujú sa striedmo, ale to neznamená že nemajú pestrú stravu. Pretože pestrá strava neznamená mať kažý deň iné raňajky, obed a večeru, znamená mať na stole jedlo plné živín a enzýmov.

Do vysokého veku aktívne pracujú, nestresujú sa, žijú pre život, a berú ho ako zázrak...

 

Podrobnosti

EAN: 9788097137304
Autor: Antónia Mačingová
Rok vydania: 2013
Počet strán: 148
148
Typ tovaru: Brožovaná bez prebalu, lesklá
Jazyk: slovenský
slovenský
Rozmery: 145,0x210,0x9,0 mm
Rok poslednej dotlače: júl, 2014
Dátum plánovaného vydania: 6.3.2014
Druh tovaru: Kniha
Kniha
Vypredané

Zaujimavé články ku knihe

Prestaňte diétovať, naučte sa správne jesť!
7.11.2016

Po bestselleroch Najedzte sa do štíhlosti 1 a 2 prichádza tretia kniha – Najedzte sa do štíhlosti 3 (Prestaňme DIÉTOVAŤ – naučme sa JESŤ). Len pár dni stačilo, aby sa táto novinka zaradila medzi najpredávanejšie knihy.

viac
Zbavte sa povianočných kíl: Ako na to?
8.1.2015

Určite ste si aj vy dopriali počas uplynulých sviatkov kopec dobrôt. Ako sa ale zbaviť povianočných kíl a faldíkov z brucha? Prinášame zopár tipov. Záleží len na vás, či uprednostníte upravenú stravu, poriadnu makačku alebo oboje. Hlavne, musíte to chcieť vy. Cíťte sa skvelo, vyzerajte skvelo, buďte fit a hlavne zdravý!

viac
Najedzte sa do štíhlosti: Čím väčšia porcia, tým lepšie! Ako na to?
2.4.2014

Antónia Mačingová je už viac ako 15 rokov slovenskou odborníčkou na zdravú výživu. Práve v týchto dňoch sa dostalo na pulty rozšírené vydanie jej mimoriadne úspešnej knihy Najedzte sa do štíhlosti. My vám prinášame aspoň jeden malý dôvod, prečo by ste ju mali mať doma.

viac
Najedzte sa do štíhlosti: Shudnite vďaka chutnej strave
11.2.2014

Slovenská odborníčka na zdravú výživu Mgr. Antónia Mačingová vydala po veľmi dobrých ohlasoch knihu Najedzte sa do štíhlosti v rozšírenom vydaní. V publikácii nájdete jej neoceniteľné rady a návody na zdravý spôsob stravovania. Samozrejme, nechýbajú ani recepty, vďaka ktorým sa budete stravovať chutne, no zdravo. Ako hodnotia dielo tí, ktorí sa ním riadia?

viac
Zatočte s vianočnými kilami: Ako na to?
8.1.2014

Schudnúť patrí medzi jedno z najčastejších predsavzatí, ktoré si dávame do nového roka. Ak sa to vaše nesie v tomto duchu, ste na správnom mieste. Prinášame zopár tipov, vďaka ktorým sa presvedčíte, že zhadzovanie povianočných tukových buniek nie je až také náročné, ako sa na prvý pohľad zdá. Stačí vedieť ako na to.

viac

Recenzie knihy Najedzte sa do štíhlosti (2013) | Antónia Mačingová
100%
16 recenzií

Ohodnoť knihu
11.03.2015, 11:58
5
Je poučná.
13.01.2015, 18:58
0
výborná kniha, recepty sme už vyskúšali a sú dobré, a knižka za super cenu
05.01.2015, 17:39
5
zaujimava kniha
07.12.2014, 19:27
5
uzasna a zaujimava kniha
06.03.2014, 20:48
5
uzasna kniha! skoda, ze sa mi do ruk nedostala skor:-)
07.02.2014, 13:41
0
.....
06.02.2014, 20:13
5
Ešte som zabudla-mam 55 rokov a dole som dala 6 kg,nohy 2,5 cm,boky 6 cm,pás 5 cm,ruky už nemám ako zápasník,prsia sa tiež zmenšili ale doležité je,že to išlo dole rovnomerne z celého človeka.Dúfam,že to takto pojde aj ďalej-teda že to zmením natrvalo-s nejakými prehreškami.
06.02.2014, 20:01
5
Zdravím všetkých chudnúcich,v nedeľu som dokončila 28-dňovku a je to bomba.Recepty mi chutia skoro všetky-sojove mliečko mi akosi nejde,takže-pokračujem.Skúšala som už všeličo-aj tablety-ale nič-ani cvičenie-všetko ma prestalo baviť po 2-3 týždňoch.A teraz?miesto gaučingu-príprava jedla na druhý deň do práce-dlhé prechádzky-teda riadny krok tak 1až 2 hodˇky-tak 3-4x do týždňa,to som robila aj predtým,ale potom už netlačím jedno cez druhé.Proste nemám potrebu.Sem tam zhreším-ale až po 28dňovke-langoš,šiška-no mám 4 vnúčatá-to babka musí nachystať a aj skúsiť no nie?A to bolo prekvapko aj pre mňa keď som už zo zvyku šupla do oleja na smaženie šišiek soľ.Ale vraj boli supééér.Takže KOĆENY-vyhrňte rukávy a do toho.Brokolička,cuketka,zeler a cviklička-to je zdravá papanička,pridaj trošku mrkvičky,medíka a oriešky,špenátik a jablčko tým potešite zmenšujúce sa bruško.TONIČKA ďakujem Vám.
31.01.2014, 09:27
0
Knihu sa mi nepodarilo prečítať, pretože som mala inakšie rodinné povinnosti.
28.01.2014, 16:49
0
Je to výborná kniha.Je mi ľúto, že som ju skôr neobjavila.Recepty sú vynikajúce a chutné.Celá rodina sme sa začali podľa nej stravovať. Cítim sa omnoho lepšie. Mám veľa energie.Predtým som bývala veľmi unavená a teraz po dvoch týždňoch ako keby som bola iný človek.
Ďakujem
18.01.2014, 18:26
0
kniha je super
16.01.2014, 20:06
5
Potrebovala som nastartovat seba aj manzela ,zacat sa stravovat zdravsie a hlavne menej. Precistit organizmus,za 10 dni som schudla 3kg a aj nejake cm isli dole. A pomaly budeme pokracovat.Vsetko ani mne nesedi,uz to bude dalej 90dnova s kombinaciou p. Macingovej.A hlavne sme sa naucili konecne pit vodu. Vypijeme 2 a pol litra.Viac nemozeme ! :) Je to prefektne napisana knizka,ako sa stravovat a hlavne s receptami. Dakujem.
16.01.2014, 14:09
5
práve som si ju doma rozbalila, tesim sa a som velmi zvedava ci mi naozaj pomoze
16.01.2014, 13:15
0
je zaujimava no ja som diabeticka a niektore veci mi tam nesedia
16.01.2014, 12:29
0
Som šťastná, že ju mám, každému doporučujem, táto kniha Vám zmení život!
16.01.2014, 12:03
5
veľmi dobrá kniha Ďakujem

Knihy, ktoré by vás mohli zaujímať

O autorovi
Antónia Mačingová

Antonia Macingova

 

Mgr. Antónia Mačingová Vám prináša svoje neoceniteľné rady a návody na zdravý spôsob stravovania. Nejedná sa o diéty!!!

 

Pani Mgr. Mačingová pracuje v Košiciach. Má vyštudovaný odbor andragogika  na UPJŠ, no zdravému stravovaniu sa venuje viac ako 15 rokov. Na túto tému už napísala niekoľko úspešných a vyhľadávaných kníh. Pre jej hodnotné rady majú veľký úspech aj jej prednášky o zdravom prístupe k stravovaniu, pobytové semináre a kurzy varenia. Predstavila sa i v mnohých časopisoch a televíziách.

 

Vo svojich knihách čitateľom jednoduchou a zrozumiteľnou formou vysvetľuje a vyvracia mýty o strave. A. Mačingová zastáva názor, že ak obmedzíte stravu, znížite aj prísun živín pre telo. Iba dlhodobá vyvážená strava Vám zabezpečí zníženie váhy a celkové zdravie. V knihách sa dočítate aj o správnej detoxikácii tela a metódach detox, rýchlej 28 dňovej diéte, obľúbenom cvikovom šaláte, ako sa najesť do štíhlosti...  Prináša Vám jedinečnú a veľmi jednoduchú metódu udržania zdravia a štíhlej línie až do vysokého veku.

 

 

 

Bestsellery Antónii Mačingovej

Najedzte sa do štíhlosti 1

Najedzte sa do štíhlosti 2

Zhubněte jednou provždy

 

Ďalšie knihy autora
Odporúčame
Sme na Facebooku

Garancianákupu.sk

Lístky a vstupenky môžete kúpiť na

 

Máš málo miesta na disku? Ulož si

dokumenty, súbory a e-knihy na

uschovna.sk

 

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.

 

 Porovnanie cien na Pricemania.sk

Porovnanie cien na Pricemania.sk

 

Bezpečný nákup