Telefonický kontakt:      0902 402 204

Vyberte si z viac ako 100 odberných miest na Slovensku. Viac informácii tu.

Ohodnoť knihu

Kniha: Myslenie uzdravuje

5 2
100% (2 recenzie)
od Jarmila Mandžuková z vydavateľstva Vydavateľstvo Príroda, s.r.o.
Vydavateľstvo Príroda, s.r.o.
2013
slovenský
slovenský
Bežná cena: 7,90 €
Zľava: 1,58 € (20 %)
Naša cena: 6,32 €
Posielame Vypredané Sold out


Ukážka z knihy Myslenie uzdravuje

Popis knihy Myslenie uzdravuje (Jarmila Mandžuková)

Kniha Myslenie uzdravuje od autorky Jarmily Mandžukovej vychádza z jednoduchého predpokladu, že sila myšlienky dokáže hlbokým a často zásadným spôsobom ovplyvniť všetky oblasti nášho života a zdravia.

V knihe sa zoznámite s mnohými odporúčaniami, návodmi a ďalšími radami, ktoré vás privedú k šťastnejšiemu životu, zaktivizujú vaše liečivé sily a naštartujú proces sebauzdravenia.

Čítaním knihy Myslenie uzdravuje a použitím odporúčaných metód môžete "stratiť" len pár hodín času, ale možnosť získať roky života.

Ste pripravení? Nový život máte pred sebou.

 

Každý jeden z nás, keď príde na tento svet, svojím narodením získava najväčší dar – život. Často sa stáva, že ľudia za tento dar nie sú vôbec vďačný a sami seba utvrdzujú a presviedčajú v tom, že je tento svet hrozný, aké je ťažké žiť, aký je nešťastný, nenaplnený ako by sa už aj na neho konečne mohlo usmiať šťastie. Keď aj vy cítite to isté, je najvyšší čas aby ste vo svojom živote upratali a urobili nejaký veľkú zmenu.  Táto zmena vám má pomôcť dostať sa k pozitívnej premene tak v telesnej ako aj v duševnej oblasti.

 

Chceli by ste všetko okolo seba vnímať, ale máte pocit že všetko na svete sa mení príliš rýchlo a vy nič nestíhate? Sú rôzne vedecké úvahy  a objavy, ktoré nás privádzajú k obrovskému úžasnému pochopeniu vesmíru.  Vesmír sám o sebe sa neustále mení, energetické polia sa navzájom prekrižujú, jedno na druhé pôsobí a tým ovplyvňuje náš svet.

My ľudia sme takisto súčasťou týchto energií a poskytuje nám to náhľad na to, čo realita naozaj znamená.ýskumy a objavy zistili, že čo sa týka prenosu energie, žiadnu úlohu tu nehrá priestor ani čas. Začal sa rešpektovať nový fenomén samoliečby. Ak prídete na to a začnete veriť tomu, že ste naozaj súčasťou energie, ktorá tvorí všetko , tak potom toto vedomie ovplyvní aj vaše samotné pozeranie na samého seba, svoj život a prijme vás viac veriť svojim schopnostiam.

V knihe Myslenie uzdravuje sa dozviete čo spája realitu so všetkým čo si len dokážete predstaviť, a toto poznanie vašim nesplneným snom, mysleniu a túžbam postupne vydychuje život. 

 

 

 

 

 

Ukážky z knihy: Myslenie uzdravuje

 

"Mechové dýchanie"

Energiu, ktorú pocítite v tele pri tomto cvičení, čínski lekári nazývajú chi, čo je označenie pre vesmírnu životnú energiu. Pohodlne si sadnite, narovnajte chrbát a zavrite oči. Dotknite sa špičkou jazyka zadnej strany horných predných zubov a držte ho tak počas celého cvičenia. Podľa jogy tak uzatvárate energetický obvod v tele. Začnite rýchlo dýchať nosom a ústa majte zatvorené. Nádych a výdych by mali byť rovnako dlhé. Pohyb hrude by mal byť rýchly a mechanický, ako keď mechy pumpujú vzduch. Preto sa tento dych nazýva aj mechový. Dych by mal byť pri nádychu aj výdychu počuteľný. Keď začínate s týmto cvičením, robte ho krátko a postupne ho predlžujte. Je to náročné cvičenie a môžete po ňom cítiť únavy, ale po určitom časte únava prejde. Keď sa vám podarí cvičiť bez prestávky celú minútu, pocítite príval energie. Čím častejšie budete cvičiť, tým lepšie sa budete cítiť.

 

Relaxačné dýchanie

Tento spôsob dýchania môžýete robiť posediačky, poležiačky na chrbte alebo postojačky a pri chôdzi. Dotknite sa špičkou jazyka predných zubov a držte ho tak počas celého cvičenia. Vydychujte ústami, kým vydáte počuteľný zvuk. Ústa zatvorte, počítajte do štyroch a súčasne sa nadýchnite nosom. Zadržte dych a počítajte do sedem, potom na osem dôb počuteľne vydýchnite ústami. Opakujte štyrikrát po sebe a potom dýchajte normálne. Ak nedokážete tak dlho zadržať dych, tempo si upravte podľa svojich možností a postupne ho predlžujte. Tento cvik sa odporúča vykonávať dvakrát denne. Po mesiaci môžete frekvenciu zvýšiť na osem cyklov dvakrát denne. Cvičenie má široký liečivý záber - lieči nespavosť, zažívacie problémy, stimuluje činnosť srdca a znižuje vysoký krvný tlak. Je vhodné aj pri rozrušení, úzkosti, nervozite a strese. 

 

Pokojové dýchanie

Pri tomto spôsobe dýchania zaujmite pohodlnú polohu a zhlboka dýchajte. Pri výdychu si predstavujte, že z tela odchádza všetko napätie a nepokoj. S dýchaním uvoľnujte celé telo, vybavujte si jeho jednotlivé časti, ako sa uvoľnujú a zbavujú napätia. Tento spôsob dýchania môžete spojiť aj s opakovaním afirmácií (viac na stranách 126 - 129), napríklad zbavujem sa napätia a stresu, ale aj problémov a starostí. 

 

 

Očistné dýchanie

Zavrite oči a uvoľnite celé telo. Predstavte si, že vdychujete čistý vzduch plný energie a pri výdychu sa zbavujete nečistôt a škodlivých látok. Túto predstavu môžete rozšíriť, keď si predstavíte, že vdychujete svieži horský vzduch a vydychujete vzduch plný škodlivín. Keď do tela necháte prúdiť očistný liečivý vzduch, uzdravujete tie časti svojho tela, ktoré ste zanedbávali a ktoré trpia. Túto dýchaciu "motlitbu" by mali vykonávať všetci chorí niekoľkokrát počas dňa. 

 

Podrobnosti

EAN: 9788007021396
Autor: Jarmila Mandžuková
Rok vydania: 2013
Počet strán: 104
104
Typ tovaru: Pevná väzba bez prebalu, lesklá
Jazyk: slovenský
slovenský
Rozmery: 145,0x205,0x0,0 mm
Rok poslednej dotlače: apríl, 2014
Dátum plánovaného vydania: 28.4.2014
Druh tovaru: Kniha
Kniha
Žáner: Ezoterika
Formát: A5
ISBN: 978-80-07-02139-6
Vydanie: 1
Vypredané

Zaujimavé články ku knihe

Kniha My: Ako oživiť upadajúce manželstvo?
15.6.2015

Čo s dvadsaťročným manželstvom vedca a maliarky, keď rodinné hniezdo ostane prázdne? Pomôže mu okružná cesta po Európe?Alebo je už neskoro?

viac
Veľká detoxikácia tela: Uvoľnenie, prečistenie aj zázračné vyliečenie!
17.3.2015

Vy ste ešte neobjavili blahodárne účinky jogy, zázračnú ajurvédsku medicínu, či metódy masáže? Dosiahnite psychické uvoľnenie a vyliečenie takmer všetkých chorôb pomocou našej dnešnej ponuky. Internetový obchod iPark.sk si pre vás pripravil veľkú akciovú kampaň na knihy o zdraví, detoxikácii a diétach. Vďaka vybraným publikáciám prečistíte svoj organizmus a ešte aj ušetríte. Kúpte si jeden titul a štvrtinu z neho...

viac
Veľký jarný výpredaj: Detoxikácia a očista tela rýchlo a ľahko!
11.3.2015

Zdravé a fit! Keďže jar už klope na dvere, nenechajte nič na náhodu a dajte svoje telo do poriadku. Internetový obchod iPark.sk si pre vás pripravil veľkú akciovú kampaň na knihy o zdraví, detoxikácii a diétach. Vďaka vybraným publikáciám prečistíte svoj organizmus a ešte aj ušetríte. Kúpte si jeden titul a štvrtinu z neho máte zdarma - na všetky nižšie...

viac
Veľká jarná údržba tela: Návod na zdravie a detox organizmu
9.3.2015

Zdravé a fit! Ak chcete dostať svoje telo do dobrej kondície po náročnej zime, je najvyšší čas. Keďže jar už klope na dvere, nenechajte nič na náhodu. Internetový obchod iPark.sk si pre vás pripravil veľkú akciovú kampaň na knihy o zdraví a detoxikácii, vďaka ktorej prečistíte svoj organizmus a ešte aj ušetríte. Kúpte si jeden titul a štvrtinu z neho...

viac
Nedajte sa zmiasť pekným obalom: Nakupujte hlavou a varte srdcom!
24.9.2014

Pri posudzovaní toho, čo prospieva a škodí nášmu zdraviu, zastáva jedlo a pitie významné miesto. Poskytuje nám nielen stavebný materiál na udržanie nášho tela a potrebnú dávku energie, ale i potešenie.

viac
Kniha Nakupujte hlavou, varte srdcom: Cesta za zdravím...aj bez peňazí
12.9.2014

Zaujíma vás, čo nakupujte a čo jete? Ako sa vyhnúť chemickým konzervantom, nezdravým éčkam či umelým farbivám? A čo hovoríte na náhradné sladidlá – osladia vám naozaj život? Alebo vám „pekne osladia“ vaše zdravie?, ako sa zvykne vravieť. Náš životný štýl sa za posledných dvadsať rokov radikálne zmenil a až príliš ľahko sme podľahli zvodom a pozlátkam konzumnej spoločnosti. Nová kniha     Nakupujte...

viac
Ako pripraviť jedlo, keď v peňaženke zostalo len pár centov?
9.7.2014

Nie je to až také ťažké... Lacných pokrmov je veľké množstvo a netreba si myslieť, že takéto jedlá sú o niečo ochudobnené a nudné. Naopak, aj najjednoduchšie jedlo môže získať prívlastok nezabudnuteľnej chuti. Stačí poznať tie správne recepty, pár tipov a veľmi dôležitých trikov. To všetko sa týka aj hospodárneho využitia zvyškov potravín.

viac
Tipy: Nahliadnite do mysle slovenských vrahov alebo spoznajte liečivé antioxidanty
2.7.2014

Hoci sa o lete hovorí ako o uhorkovej sezóne, vo svete kníh sa deje stále niečo zaujímavé. Najnovšie vychádza publikácia od slovenského autora Davida Kičina s názvom Zatratení. V nej nahliadnete do mysle najväčších slovenských kriminálnikov. Ak preferujete ľahšie čítanie, určite si prídete na svoje v románe Desatoro přikázáni pro Veverku. Keď sa chcete počas prázdnin detoxikovať, zaručene vám poradí...

viac
Problémy s krvným tlakom? Jednoduchý návod, ako s tým bojovať!
31.3.2014

Známa múdrosť hovorí, že stravou môžete ovplyvniť to, ako sa cítite fyzicky, duševne a intelektuálne. V knihe s názvom Čo jesť keď... sa dozviete konkrétne údaje o potravinách s liečivým účinkom, ktoré môžu zasiahnuť do vývoja vašej choroby. V jednej z kapitol publikácie sa dočítate, ktoré potraviny sú najbohatším zdrojom vitamínov, minerálov či ďalších látok odporúčaných na prekonanie choroby.

viac
Na každú chorobu existuje jedna bylina: S čím máte problém vy?
26.3.2014

Vari každý človek chce byť zdravý a plný sily. No dnešný hektický životný štýl prináša so sebou množstvo civilizačných chorôb a zdravotných ťažkostí. Mnohí preto často siahajú po syntetických liečivách. Treba však upozorniť, že ich vedľajšie účinky sú niekedy alarmujúce. Oveľa bezpečnejšie sa ukazujú alternatívne metódy liečby. Čoraz viac ľudí dnes vyhľadáva účinné a časom osvedčené prírodné prostriedky.

viac
Jahody sú kráľovským ovocím: Prečítajte si o ich superúčinkoch
18.3.2014

Už celé stáročia je známe, že potraviny nás nielen zasycujú, ale aj liečia. V knihe Superpotraviny sa dozviete, že aj tie najobyčajnejšie pomáhajú v prevencii a liečbe širokého spektra chorôb, neduhov a ťažkostí. Dnes sme si posvietili na zázračné účinky jahôd.

viac
Vlastnou mysľou dokážete zázraky: Tu je návod
6.3.2014

Nikdy a za nijakých okolností nevzdávajte svoj boj. Stojí pri vás celá armáda vašej energie, vôle, sily, nádeje a dôvery v seba samého. Kniha Myslenie uzdravuje sa s vami podelí o nové fascinujúce možnosti samoliečby, aby ste ani v tých najnepriaznivejších a najkritickejších chvíľach svojho života nepociťovali osamelosť, bezmocnosť a beznádej.

viac
Vyliečte nespokojnosť, choroby a nešťastie vlastnou mysľou
27.2.2014

Určite si hovoríte, že o zdraví sa už popísalo mnoho. No v knihe Myslenie uzdravuje od českej autorky Jarmily Mandžukovej sa dozviete niečo viac o samoliečbe s cieľom pomôcť sebe aj ostatným. Autorka sa vám pokúsi priblížiť neobmedzené možnosti vašej mysle.

viac

Recenzie knihy Myslenie uzdravuje | Jarmila Mandžuková
100%
2 recenzie

Ohodnoť knihu
23.01.2016, 10:01
5
Super knížka, která mi hodně pomohla!
07.05.2014, 08:20
0
Výborná kniha.

Čitatelia si ku knihe Myslenie uzdravuje kúpili tieto tituly

Liečebný kód

10,32 € (zľava 20 %)

Superpotraviny

9,52 € (zľava 20 %)

Knihy, ktoré by vás mohli zaujímať

Garancianákupu.sk

Lístky a vstupenky môžete kúpiť na

 

Máš málo miesta na disku? Ulož si

dokumenty, súbory a e-knihy na

uschovna.sk

 

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.

 

 Porovnanie cien na Pricemania.sk

Porovnanie cien na Pricemania.sk

 

Bezpečný nákup