Telefonický kontakt:      0902 402 204

Vyberte si z viac ako 100 odberných miest na Slovensku. Viac informácii tu.

Ohodnoť knihu

Kniha: Cesta

0 1
od Brandon Bays z vydavateľstva Eastone s.r.o.
Eastone s.r.o.
2013
slovenský
slovenský
Bežná cena: 8,99 €
Zľava: 1,80 € (20 %)
Naša cena: 7,19 €
Posielame do 3 pracovných dní In Stock


Ukážka z knihy Cesta

Popis knihy Cesta (Brandon Bays)

Keď Brandon Bays našli veľký nádor, vydala sa na výnimočnú cestu skúmania svojho tela a duše. Rozhodla sa odložiť operáciu a pokúsiť sa vyliečiť prirodzenou cestou. Do siedmich týždňov jej nádor zmizol.

Brandon využila svoje vedomosti z oblasti liečiteľstva a vydala sa ešte ďalej – hlboko do vlastnej duše, k svojej podstate, kde sa skrýva nekonečná múdrosť a schopnosť tela liečiť. Na základe vlastných skúseností potom zostavila návod na zistenie príčin psychických či fyzických problémov a postup ich následného prirodzeného liečenia.

Vo svetovom bestselleri Cesta odhaľuje Brandon celý tento príbeh, vďaka čomu čitateľ lepšie porozumie podstate jej terapie. Súčasťou knihy sú aj pracovné listy k praktizovaniu jednotlivých procesov Cesty, ktoré pomáhajú ľuďom na celom svete pri liečení rôznych druhov problémov.

 

 

 

Ukážka z knihy: Cesta


Môžeme svoju myseľ premeniť na stojatú vodu, ktorou sa obklopíme, aby sme v nej videli svoj obraz, a na okamih v tomto pokoji pocítime život jasnejšie a možno dokonca aj intenzívnejšie.

 

Roky som počúvala sanskritské slovo, ktoré sa často používalo na opísanie tohto stavu.l Je to Satsang, kde sat znamená "pravda" a sang znamená "v spoločnosti niekoho". Takže Satsang znamená "v spoločnosti pravdy", alebo v prítomnosti či spoločenstve pravdy. Spočívali sme v pokoji, v tichu a v spoločnosti samotnej pravdy. Satsang.

 

Po meditáciisom všetkým rozpovedala príbeh svojej cesty k uzdraveniu a počas môjho rozprávania sme naďalej zotrvávali v nadobudnutom pokoji, v stave Satsang. Hovorila som aj o procese odstraňovania jednotlivých emocionálnych vrstiev, pod ktorými sa nachádzala čierna prázdna ničota, aj to, že keď som cez ňu prešla ako cez nejakú bránu ocitla som sa vo výnimočnej prítomnosti lásky, ktorá, ako som zistila bola podstatou mojej vlastnej duše. Opísala som im úctu, ktorú som pocítila, keď som spoznala svoju vlastnú vnútornú múdrosť, a ako som zistila, že moje vyliečenie riadila nekonečná vnútorná inteligencia, pretože ja som sa na celom procese iba s pokorou zúčastňovala.

Prezentovala som im svoj názor, že každý človek je schopný odhaliť svoju pravú podstatu, a keď ju spozná, dokáže sa spojiť s vnútornou múdrosťou prirodzene prameniacou priamo z jeho Zdroja. Zdôraznila som im, že metóda Cesty nie je iba záležitosťou mysle, ale skôr cestou objavovania duše.

Vyjadrila som svoje presvedčenie, že skutočné liečenie začína na úrovni duše, na úrovni základného vedomia, a premieta sa spätne cez emocionálnu úroveň na tú fyzickú. Takže, ak sa chceme dostať na koreň emocionálneo problému, najprv musíme prísť na koreň toho, kým skutočne sme. Až keď sa dotkneme svojej vlastnej podstaty, jej múdrosť nás dovedie k odhaleniu emocionálnych spomienok uložených v našom tele. 

 

Iba vtedy sa môžeme dostať k pôvodu všetkého a oslobodiť sa. Ako som rozprávala, dívala som sa poslucháčom hlboko do očí a povzbudilo ma, že časť z nich porozumela a pochopila o čom hovorím...

 

 

Podrobnosti

Vydavateľstvo: Eastone s.r.o.
EAN: 9788081092176
Autor: Brandon Bays
Rok vydania: 2013
Počet strán: 200
200
Typ tovaru: Brožovaná bez prebalu, lesklá
Jazyk: slovenský
slovenský
Rozmery: 145,0x207,0x0,0 mm
Rok poslednej dotlače: október, 2013
Dátum plánovaného vydania: 27.2.2014
Druh tovaru: Kniha
Kniha
Žáner: Ezoterika
Formát: A5

Zaujimavé články ku knihe

Kniha Cesta: ..k lepšiemu životu
22.6.2016

Myšlienky v tejto knihe vám zmenia život! Tento neskromný citát na obálke knihy Cesta je však opodstatnený. Jedinečná novinka od celosvetovo uznávaného odborníka na východoázijskú filozofiu, Michaella Puetta, ukazuje, ako sa nechať inšpirovať stáročia overenými myšlienkami a zlepšiť tak kvalitu svojho života.

viac

Recenzie knihy Cesta | Brandon Bays
0%
1 recenzia

Ohodnoť knihu
24.02.2014, 08:14
0
Kniha ma veľmi zaujala odporučila som ju svojim známym.

Čitatelia si ku knihe Cesta kúpili tieto tituly

Liečebný kód

10,32 € (zľava 20 %)

Prežiť svoju Cestu

7,19 € (zľava 20 %)

Sloboda je...

7,19 € (zľava 20 %)

Rukopis z Akkry

7,12 € (zľava 20 %)

Knihy, ktoré by vás mohli zaujímať

Garancianákupu.sk

Lístky a vstupenky môžete kúpiť na

 

Máš málo miesta na disku? Ulož si

dokumenty, súbory a e-knihy na

uschovna.sk

 

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.

 

 Porovnanie cien na Pricemania.sk

Porovnanie cien na Pricemania.sk

 

Bezpečný nákup