Telefonický kontakt:      0902 402 204

Vyberte si z viac ako 100 odberných miest na Slovensku. Viac informácii tu.

Ohodnoť knihu

Kniha: Terapia láskou

5 1
100% (1 recenzia)
od Quick Matthew z vydavateľstva Ikar, a.s.
Ikar, a.s.
2013
slovenský
slovenský
Bežná cena: 12,90 €
Zľava: 2,58 € (20 %)
Naša cena: 10,32 €
Posielame ihneď, máme skladom In Stock


Popis knihy Terapia láskou (Quick Matthew)

Román z edície svetový bestseller, ktorý sa sfilmovaný umiestnil na popredných rebríčkoch aj v slovenských kinách.

 

V živote nevychádza všetko vždy podľa plánu. Pat Peoples stratil všetko – dom, zamestnanie aj manželku. Po dlhom čase strávenom v psychiatrickom ústave teraz žije v rodičovskom dome, ale je pevne rozhodnutý znovu získať naspäť všetko, predovšetkým svoju manželku Nikki, a verí, že sa mu to podarí, hoci má súdne zakázané čo i len sa k nej priblížiť. Pat má zvláštnu teóriu: jeho život je film, ktorý režíruje Boh. A on má zvláštne poslanie – byť fyzicky zdatný a citovo vyspelý. Ak svoje poslanie splní, Boh mu vráti Nikky a postará sa, aby sa film jeho života skončil happyendom.

 

Na večeri u svojho priateľa Ronnieho sa Pat zoznámi so svojou švagrinou Tiffany, ktorá nedávno ovdovela. Vznikne medzi nimi zvláštny vzťah a Tiffany sa po čase ponúkne, že mu sprostredkuje kontakt s Nikki. A tak Pat, v nádeji, že sa čoskoro stretne s manželkou, vytrvalo cvičí v domácej posilňovni, aby sa Nikki páčil, keď sa konečne stretnú. Nevyjde to však celkom podľa jeho predstáv, ale v konečnom dôsledku je dôležité hlavne to, že pochopil, čo je šťastie. Justin Cronin o románe hovorí: „Krehká, citlivá, zábavná a pravdivá – taká je Terapia láskou“.

 

Z anglického originálu Silver Linings Playbook (Doubleday, a division of Random House, Inc., New York 2003) preložil Andrej Chovan.

 

Úryvok z knihy:

 

Celý vzrušený som prevrátil titulný list, aby som si prečítal text na prvej laminovanej strane. Keď som si naštudoval všetko o štyroch základných tvaroch oblakov – stratus, nimbus, cumulus a cirrus – a prezrel som si krásne zábery dokumentujúce rozličné obmeny tých štyroch skupín, akosi sme sa s Tiffany ocitli na chrbte uprostred presne toho futbalového ihriska, na ktorom som sa hrával v detstve. Hľadeli sme na šedivú zimnú oblohu, ale Tiffany nadhodila, že ak budeme čakať dosť dlho, možno sa z tej šede vynorí nejaký tvar a dokážeme ho identifikovať podľa môjho nového Atlasu pozorovateľa oblohy. Ležali sme na zamrznutej zemi naozaj dlho a trpezlivo sme čakali, ale stále sme videli len tú hustú šedivú prikrývku, ktorú môj nový atlas označuje ako nimostratus.“

Podrobnosti

Vydavateľstvo: Ikar, a.s.
EAN: 9788055134468
Autor: Quick Matthew
Rok vydania: 2013
Počet strán: 264
264
Typ tovaru: Viazané knihy
Jazyk: slovenský
slovenský
Rozmery: 125x200 mm
Edícia: Světový bestseller
Světový bestseller
Druh tovaru: Kniha
Kniha
Žáner: Romány a poviedky
Formát: A5
ISBN: 978-80-551-3446-8
Vydanie: 1

Zaujimavé články ku knihe

Zľavová akcia vrcholí: Nakúpte lacno a vyzdvihnite si tovar zdarma!
29.10.2014

Vychutnajte si jeseň s dobrou knihou! A ešte aj výrazne ušetrite. Internetový obchod iPark.sk, ktorý získal zlatý certifikát spokojnosti zákazníkov, si pre vás pripravil super ponuku. Desiatky publikácií za skvelé ceny. Dnes si nenechajte ujsť ponuku románov. Zohrejte sa v sychravom počasí pekným príbehom. A využite možnosť vyzdvihnutia tovaru v 50-tich odberných miestach po celom Slovensku ZDARMA!

viac
Jedinečná zľava: Filmové hity v akciovej cene na papieri!
29.7.2014

Mnohí ste ich videli už v telke alebo kine, no čo tak im dať úplne iný rozmer? Vyberte si filmové knihy v jedinečnej Last minute ponuke, ktorú si pre vás pripravil internetový obchod iPark.sk v spolupráci s vydavateľstvom Ikar. Okrem spomínaných publikácií nájdete stovky ďalších titulov so zľavou 35%. Vyberie si každý.

viac
Zastrelím svojho spolužiaka!
20.5.2014

„A už sa neviem dočkať. Bude to úžasné dielo...nazvime ho Raňajky mladistvého vraha – nielenže ja sám som mladistvý, ale stanem sa aj vrahom mladistvého. Veď mojím terčom je tínedžer, ktorého musí zabiť!“

viac

Recenzie knihy Terapia láskou | Quick Matthew
100%
1 recenzia

Ohodnoť knihu
15.08.2014, 08:15
5
Príbeh je dosť záhadný, je to ako dobrý krimi (ak si predtým neprečítate zadnú starnu knihy - čo je obrovský spoiler!), dej prežívate spolu s duševne narušeným mužom. Zvedavosť vás motivuje čítať ďalej nevšednú story o láske. O čom inom? Veď to môže byť najlepšia terapia. :)

Čitatelia si ku knihe Terapia láskou kúpili tieto tituly

Nemesis

9,74 € (zľava 20 %)

Spasiteľ

10,32 € (zľava 20 %)

P. S. Milujem ťa

9,56 € (zľava 20 %)

Bohyňa pomsty

10,32 € (zľava 20 %)

Syn

11,12 € (zľava 20 %)

Zrada, 2. vydanie

10,32 € (zľava 20 %)

Carrie

8,72 € (zľava 20 %)

Knihy, ktoré by vás mohli zaujímať

Garancianákupu.sk

Lístky a vstupenky môžete kúpiť na

 

Máš málo miesta na disku? Ulož si

dokumenty, súbory a e-knihy na

uschovna.sk

 

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.

 

 Porovnanie cien na Pricemania.sk

Porovnanie cien na Pricemania.sk

 

Bezpečný nákup