Telefonický kontakt:      0902 402 204

Vyberte si z viac ako 100 odberných miest na Slovensku. Viac informácii tu.

Ohodnoť knihu

Kniha: Odkyslenie tela v 10 krokoch

5 3
100% (3 recenzie)
od Patrizia Pfisterová z vydavateľstva NOXI, spol. s r.o.
NOXI, spol. s r.o.
2011
slovenský
slovenský
Bežná cena: 7,90 €
Zľava: 1,58 € (20 %)
Naša cena: 6,32 €
Posielame Vypredané Sold out


Popis knihy Odkyslenie tela v 10 krokoch (Patrizia Pfisterová)

Kniha Odkyslenie tela v 10 krokoch ako pokračovanie knihy Odkyslenie tela od autorky Patrizia Pfisterovej Vám prináša rady ako odkysliť organizmus v desiatich krokoch. Veľmi dôležité pre zdravie je aby organizmus mal vyrovnané hodnoty medzi kyselinami a zásadami. Ak sa s Vami stále vlečú rôzne choroby, či príznaky starnutia, napríklad aj celulitída, pomôže Vám tento odkyslovací program, ktorý je rozdelený do desiatich krokov. Dočítate sa tu ako si vyplaviť z tela toxíny, pomocou zásaditých ponožiek a kúpeľov, na ktoré nájdete v knihe Odkyslenie tela v 10 krokoch presný recept. Ďalej je pre Vás nachystaný postup ako si zásobiť telo vitamínmi a minerálmi a ako rozpustiť kryštáliky kyselín v kĺboch, ktoré Vám spôsobujú bolesti.

 

 

Na úvod knihy Odkyslenie tela v 10 krokoch si povieme čo je to prekyslenie, aké ťažkosti spôsobuje a prečo vlastne nastáva v našom tele. „Prekyslenie nie je nič iné ako nadbytok katiónov vodíka (H+) v systéme nášho tela, ktoré spotrebúvajú kyslík a týmto spoločne vytvárajú vodu.“ Je dobré ak si hneď na začiatku ujasníte, že máte zodpovednosť nie len za svoje telo ale aj svojho ducha. Táto zodpovednosť sa neprenáša, aj keď mnoho ľudí z pohodlnosti verí, že tomu tak je. Radi sa zbavujeme zodpovednosti a tým aj svojej moci hlavne zo strachu k svojmu telu ale duchu i duši.

Povedzme si aké choroby a potiaže môže prekyslené telo spôsobovať.  Tak napríklad si vezmime takú neurodermitídu, alebo atopický ekzém, je to zúfalý pocit organizmu ako sa zbaviť kyselín, ktoré rodič nevedomky odovzdal svojmu dieťaťu prostredníctvom takzvanej pomocnej obličky – pokožky.  Kvalita pokožky sa určite zlepší keď sa zbavíte kyselín.  Ďalej na toto ochorenie veľmi pôsobí aj nedodržiavanie pitného režimu, čo pokožku veľmi dehydratuje a vysušuje, čím zase vzniká svrbenie a začervenanie.  Kniha Odkyslenie tela v 10 krokoch nám ukazuje aj iné prípady zdravotných problémov, sú to napríklad hyperaktivita, celulitída, s ktorou bojuje nejedna žena a má z nej pocit menejcennosti, a popritom nie je nič iné ako nahromadený odpad v ženskom tele.  Čo s alkoholom a nikotínom, to že okysľujú a zanášajú organizmus je určite každému jasné. Ale aj s týmto Vám Odkyslenie v 10 krokoch poradí. Chronické ochorenia, rakovina, hypoglykémia, problémy so zubami a množstvo iných fyzických i duchovných zložiek.

 

Odkyslenie v 10 krokoch:

1.  Spravte si zdravotnú inventúru

2.  Meranie hodnoty PH

3.  Rozmaznávajte svoje telo dostatkom vody

4.  Zásobte si telo minerálmi a vitamínmi

5.  Vytiahnite zásaditými ponožkami kyseliny z tela

6.  Vytiahnite kyseliny z tela pomocou zásaditého kúpeľa

7.  Rozpustenie kryštálov v kĺboch

8.  Stravovanie v duchu zásad delenej stravy

9.  Zrieknutie sa lahôdok a živočíšnych produktov

10.Sprievodné opatrenia

 

V knihe Odkyslenie tela v 10 krokoch nájdete aj recepty na pokrmy, ktoré pôsobia prevažne zásadito a podporujú odstraňovanie škodlivín z organizmu. Nie sú náročné na prípravu ani na peňaženku. Nájdete tu aj rozpis stravovania na 4 týždne.

 

Neskôr uvidíte aký bude výsledok. Zlepší sa Vám imunita, a keďže s očistou tela sa čistí aj duch, nebudete z každej maličkosti nervózny a nevybuchnete hneď, a dokážete lepšie obstáť v záťažových situáciách. Už je to len na Vás ako s tým naložíte.  

 

Podrobnosti

Vydavateľstvo: NOXI, spol. s r.o.
EAN: 9788081110429
Autor: Patrizia Pfisterová
Rok vydania: 2011
Počet strán: 144
144
Typ tovaru: Brožovaná väzba
Jazyk: slovenský
slovenský
Rozmery: 130x206 mm
Rok poslednej dotlače: september, 2012
Druh tovaru: Kniha
Kniha
Žáner: Zdravý spôsob života
ISBN: 978-80-8111-042-9
Vydanie: 1
Vypredané

Zaujimavé články ku knihe

Veľký jarný výpredaj: Detoxikácia a očista tela rýchlo a ľahko!
11.3.2015

Zdravé a fit! Keďže jar už klope na dvere, nenechajte nič na náhodu a dajte svoje telo do poriadku. Internetový obchod iPark.sk si pre vás pripravil veľkú akciovú kampaň na knihy o zdraví, detoxikácii a diétach. Vďaka vybraným publikáciám prečistíte svoj organizmus a ešte aj ušetríte. Kúpte si jeden titul a štvrtinu z neho máte zdarma - na všetky nižšie...

viac
Veľká jarná údržba tela: Návod na zdravie a detox organizmu
9.3.2015

Zdravé a fit! Ak chcete dostať svoje telo do dobrej kondície po náročnej zime, je najvyšší čas. Keďže jar už klope na dvere, nenechajte nič na náhodu. Internetový obchod iPark.sk si pre vás pripravil veľkú akciovú kampaň na knihy o zdraví a detoxikácii, vďaka ktorej prečistíte svoj organizmus a ešte aj ušetríte. Kúpte si jeden titul a štvrtinu z neho...

viac
Akcia mínus 50 %: Odkyslite svoje telo, zlepšite sa v sexe a žite nebesky!
3.11.2014

Urobte to počas týchto Vianoc inak. Nečakajte, kým vás zaleje pot pri pohľade na povianočnú výpredajovú cenu darčeka, ktorý ste ešte pred Štedrým dňom kúpili draho. Zákazníkmi ocenený e-shop iPark.sk si pre vás pripravil predvianočné zľavy. Vďaka nim nielenže ušetríte, ale budete mať aj užitočný dar pre každého člena rodiny. Knihu, ktorou nikdy nič nepokazíte! Dnes dávame do pozornosti publikácie,...

viac
Lekárska trilógia, ktorá si získala aj Slovákov
6.8.2014

Milujeme príbehy z medicínskeho prostredia. Priťahujú nás možno aj preto, že sa nás niečím dotýkajú, sú nám blízke. Robin Cook, Leonard Goldberg či Ken McClure. To je len pár mien, ktoré pozná každý fanúšik lekárskych trilerov. A určite poznáte aj jednu z hviezd tohto žánru Noaha Gordona. Jeho historicko-lekárske príbehy Liečiteľ, Šaman a Lekárka si obľúbili desaťtisíce slovenských čitateľov.

viac

Recenzie knihy Odkyslenie tela v 10 krokoch | Patrizia Pfisterová
100%
3 recenzie

Ohodnoť knihu
05.03.2015, 08:22
0
Dobrá-poučná.
05.03.2015, 08:22
0
Dobrá poučná.
03.11.2014, 11:16
5
Výborná pomôcka. Človek by ani nepovedal, že má telo tak veľmi zakyslené.

Čitatelia si ku knihe Odkyslenie tela v 10 krokoch kúpili tieto tituly

10-dňový detox

11,92 € (zľava 20 %)

Liečebný kód

10,32 € (zľava 20 %)

Knihy, ktoré by vás mohli zaujímať

Garancianákupu.sk

Lístky a vstupenky môžete kúpiť na

 

Máš málo miesta na disku? Ulož si

dokumenty, súbory a e-knihy na

uschovna.sk

 

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.

 

 Porovnanie cien na Pricemania.sk

Porovnanie cien na Pricemania.sk

 

Bezpečný nákup