Telefonický kontakt:      0902 402 204

Vyberte si z viac ako 100 odberných miest na Slovensku. Viac informácii tu.

Ohodnoť knihu

Kniha: Dukanova diéta

5 0
100%
od Pierre Dukan z vydavateľstva NOXI, spol. s r.o.
NOXI, spol. s r.o.
2012
slovenský
slovenský
Bežná cena: 9,90 €
Zľava: 1,98 € (20 %)
Naša cena: 7,92 €
Posielame do 3 pracovných dní In Stock


Ukážka z knihy Dukanova diéta

Popis knihy Dukanova diéta (Pierre Dukan)

Pokúšali ste sa už mnoho ráz schudnúť, ale bez úspechu?Francúzsky odborník na výživu vypracoval jednu z najúčinnejších diét, overenú dlhoročnou praxou, ktorá vás konečne uspokojí!Je založená na bielkovinách, prírodných proteínoch, a predpokladom jej úspešnosti je dodržanie štyroch po sebe nasledujúcich fáz:? útočnej fázy – čisté proteíny, ktoré vedú k rýchlemu úbytku telesnej hmotnosti? alternatívnej fázy – striedanie dní čistých proteínov s dňami, keď sa bielkoviny kombinujú so zeleninou ? konsolidačnej fázy – povolené sú aj ďalšie potraviny? fázy definitívnej stabilizácie – proteínový štvrtok + zrieknutie sa výťahu + tri polievkové lyžice ovsených otrúb Vo svojej knihe ponúka aj zaujímavé rady, recepty a jedálne lístky, v ktorých nezabúda ani na chuťové bunky, a vyzdvihuje dôležitosť takej bežnej telesnej aktivity, akou je chôdza.

Podrobnosti

Vydavateľstvo: NOXI, spol. s r.o.
EAN: 9788081110955
Autor: Pierre Dukan
Rok vydania: 2012
Počet strán: 304
304
Typ tovaru: Viazané knihy
Jazyk: slovenský
slovenský
Rozmery: 132x207 mm
Dátum plánovaného vydania: 22.12.2016
Druh tovaru: Kniha
Kniha
Žáner: Kuchárske knihy
Formát: A5
ISBN: 978-80-8111-095-5
Vydanie: 1

Zaujimavé články ku knihe

Zbavte sa povianočných kíl: Ako na to?
8.1.2015

Určite ste si aj vy dopriali počas uplynulých sviatkov kopec dobrôt. Ako sa ale zbaviť povianočných kíl a faldíkov z brucha? Prinášame zopár tipov. Záleží len na vás, či uprednostníte upravenú stravu, poriadnu makačku alebo oboje. Hlavne, musíte to chcieť vy. Cíťte sa skvelo, vyzerajte skvelo, buďte fit a hlavne zdravý!

viac
ZĽAVY 50%: Kúpte ideálne darčeky... a ešte k tomu ušetrite desiatky eur
23.10.2014

Urobte to počas týchto Vianoc inak. Nečakajte, kým vás zaleje pot pri pohľade na povianočnú výpredajovú cenu darčeka, ktorý ste ešte pred Štedrým dňom kúpili draho. Zákazníkmi ocenený e-shop iPark.sk si pre vás pripravil predvianočné zľavy, vďaka ktorým nielenže ušetríte, ale budete mať aj užitočný dar pre každého člena rodiny. Knihu, ktorou nikdy nič nepokazíte!

viac
Nová Dukanova diéta: Svetový hit v chudnutí podľa celebrít!
7.7.2014

Hneď prvé vydanie publikácie Dukanova diéta zaznamenalo veľký úspech tejto revolučnej metódy, ktorú vyskúšalo viac než 13 miliónov ľudí. A teraz je tu vylepšená Dukanova diéta 2014 aj pre vegetariánov. Prinášame vám malú ukážku z novinky, ktorá už pomohla nielen obyčajným ľudom, ale aj svetovým celebritám ako napríklad Jennifer Lopez, Gisele Bündchen či Kate Middleton.

viac
Dukanova diéta s novými receptami: Aj pre vegetariánov!
23.6.2014

Podľahli jej svetové celebrity ako speváčka Jennifer Lopez, modelka Gisele Bundchen a pred svadbou s princom Williamom si ňou pomohla aj Kate Middleton. Dukanova diéta spustila pred rokmi vo svete doslova lavínu a teraz je tu vylepšená Dukanova diéta 2014 s novými receptami. 14 rokov praxe. 25 miliónov čitateľov. A zdokonalená metóda.

viac
Schudnite raz a navždy vďaka Dukanovým receptom
17.6.2014

Pokúšali ste sa už mnoho ráz schudnúť? Bez úspechu? Nezúfajte! Francúzsky odborník na výživu vypracoval jednu z najúčinnejších diét overenú dlhoročnou praxou, ktorá vás konečne uspokojí. Je založená na bielkovinách a prírodných proteínoch. Predpokladom jej úspešnosti je dodržanie štyroch po sebe nasledujúcich fáz: útočnej, alternatívnej, konsolidačnej a fázy definitívnej stabilizácie.

viac
Prečo vlastne priberáme?
5.2.2014

V stravovaní prevláda množstvo mýtov a je zložité vyznať sa v nich. Ak chceme pochopiť, ako funguje náš metabolizmus, z akého dôvodu priberáme a prečo nás prenasledujú zákerné choroby, určite by v domácnosti nemala chýbať slovenská kniha Moderné paleo.

viac

Recenzie knihy Dukanova diéta | Pierre Dukan
100%
0 recenzií

Ohodnoť knihu

Knihy, ktoré by vás mohli zaujímať

Garancianákupu.sk

Lístky a vstupenky môžete kúpiť na

 

Máš málo miesta na disku? Ulož si

dokumenty, súbory a e-knihy na

uschovna.sk

 

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.

 

 Porovnanie cien na Pricemania.sk

Porovnanie cien na Pricemania.sk

 

Bezpečný nákup