Telefonický kontakt:      0902 402 204

Vyberte si z viac ako 100 odberných miest na Slovensku. Viac informácii tu.

Ohodnoť knihu

Kniha: Fifty Shades of Grey Päťdesiat odtieňov sivej

4 5
95% (5 recenzií)
od E.L. James z vydavateľstva Albatros Media a.s.
Albatros Media a.s.
2012
slovenský
slovenský
Bežná cena: 15,99 €
Zľava: 3,20 € (20 %)
Naša cena: 12,79 €
Posielame do 5 pracovných dní In Stock


Ukážka z knihy Fifty Shades of Grey Päťdesiat odtieňov sivej

Popis knihy Fifty Shades of Grey Päťdesiat odtieňov sivej (E.L. James)

Kniha Fifty shades of Grey – Päťdesiat odtieňov sivej je romantický a vzrušujúci príbeh mladej Anastasie, ktorá zhodou okolností spozná šarmantného majiteľa a zakladateľa veľmi úspešnej firmy.  Jej spolubývajúca a zároveň najlepšia kamarátka ochorie a poprosí ju aby ju zastúpila pri rozhovore s týmto záhadným mužom. Anastasia ho svojou nevinnosťou ihneď zaujme a spustí sa tak veľmi zaujímavý príbeh plný vášne.

 

Christian Grey sa rozhodne získať mladučkú Anastasiu a navštívi jej zamestnanie. Po niekoľkých stretnutiach sa Anastasia dozvedá veľmi zvláštne tajomstvá, ktoré v sebe skrýva Christian Grey. Jedným z nich je Christianova posadnutosť kontrolou, aj pre to od neho Anastasia po veľmi krátkom čase dostáva nový laptop a telefón Blackberry, aby s ním bola neustále v kontakte. Zároveň po zistení v akom starom aute Anastasia stále jazdí jej daruje (požičia ako tomu hovorí Anastasia) úplne nové Audi, ktoré jej má zaistiť bezpečnosť. Christianova posadnutosť kontrolou vyžaduje aj poslušnosť, ktorá by mala byť pre Anastasiu samozrejmá.

 

„Vzťah“ ktorý vznikal medzi Anastasiou a Christianom mal byť potvrdený zmluvou, ktorá obsahovala okrem pravidiel a iných aj hranice prístupnosti a prísny jedálny lístok, ktorým sa mala podriadená (teda Anastasia) držať.

Ďalším tajomstvom je Christianová červená miestnosť, ktorú schováva vo svojom dome.  Anastasia sa síce po prvej návšteve tejto miestnosti trocha preľakne no aj ona si začne z času na čas hry v tejto  záhadnej miestnosti užívať.  V zmluve o ich „vzťahu“ je venovaná veľmi veľká časť práve tejto červenej miestnosti a Christian potvrdzuje že v inom „vzťahu“ ani nikdy nebol.

Anastasia je prvý krát v živote zamilovaná a je pre ňu veľmi ťažké nájsť kompromis medzi  vzťahom, ktorý chce ona a „vzťahom“, ktorý chce Christian.

 

 

Názor čitateľky:

Táto kniha bola veľmi pútava. Hrozne ma to bavilo a každý deň hneď ako som mohla som sa k nej vracala. Stále ma zaujímalo čo bude ďalej a prečo je Christian taký aký je. Anastasia sa mohla veľa krát v jeho spoločnosti cítiť veľmi milovaná, vedel byť k nej taký galantný, no tie jeho zvláštne chute. Ale aj tak som stále čítala a verila, že Anastasia mu ukáže iný svet, iný život, že sa zmení. Táto kniha ma hrozne bavila naozaj, je taká romantická, je pravda, že tie sexuálne scény som sem tam preskočila, lebo prišli stále rovnaké. No to ako vedel prísť nech bol kdekoľvek len aby ju videl, lebo bola napríklad smutná ma úplne dostávalo. Správal sa veľa krát ako princ.. aj keď so zvláštnymi úchylkami J

 

Anotácia:

Strhujúci erotický román o temných túžbach v každom z nás...

Kniha sa okamžite stala bestsellerom na celom svete, a i u nás zaujala a pošteklila predstavivosť širokej čitateľskej komunity.

Preklad od britskej autorky E. L. James Fifty Shades of Grey je príbeh mladej dvadsaťdvaročnej študentky literatúry Anastasie, ktorá má dohodnutý pohovor s mladým podnikateľom Christianom Greyom. No zatiaľ ešte ani netuší ako jej tento pekný, múdry a... tajomný muž zmení jej život a hodnoty. Doteraz naivná a nevinná Anastasia začína byť ním úplne posadnutá i napriek jeho tajomstvám. Ale aj na strane Chrisiana sa začnú prehlbovať city a túžby, stratí odolnosť voči jej kráse a šarmu, a začne po nej túžiť - avšak za vlastných, špecifických podmienok...

Podrobnosti

Vydavateľstvo: Albatros Media a.s.
EAN: 9788073887063*
Autor: E.L. James
Rok vydania: 2012
Počet strán: 512
512
Typ tovaru: Pevná väzba s prebalom, lesklá
Jazyk: slovenský
slovenský
Rozmery: 165x235 mm
Rok poslednej dotlače: apríl, 2013
Dátum plánovaného vydania: marec 2015
Edícia: Bestsellery 2014
Bestsellery 2014
Druh tovaru: Kniha
Kniha
Žáner: romantika, love story, čítanie pre ženy

Zaujimavé články ku knihe

Mamička z Päťdesiat odtieňov sivej už známa: Stvárni ju táto herečka
14.10.2013

O obsadení vo filmovom spracovaní obľúbeného erotického románu Fifty Shades of Grey: Päťdesiat odtieňov sivej túži mnoho známych a aj menej známych hercov. Mená hlavných postáv sú už známe. Najnovšie sa v týchto dňoch rokuje o úlohe matky mladučkej Anastázie. Tú by mala stvárniť Američanka Jennifer Ehle

viac

Recenzie knihy Fifty Shades of Grey Päťdesiat odtieňov sivej | E.L. James
95%
5 recenzií

Ohodnoť knihu
29.06.2015, 11:06
0
Opäť raz môžem povedať, že sa mi kniha páčila, dobe sa mi čítala, aj keď v nej boli nejaké chybičky krásy. Akceptujem úplne každého, kto túto knihu považuje za hroznú, no najviac ma asi urazilo, keď som čítala pár článkov, kde sa písalo, že sa táto séria páči len ženám, ktoré majú nejakú poruchu. Za mesiac mám 19 a nemám zrovna pocit, že by som mala nejakú poruchu alebo o koliečko menej a tiež si to nemyslím o ľuďoch, ktorým sa páčia napr. Hunger Games, za to, že mne sa nepáčili. Päťdesiat odtieňov sivej považujem za veľmi dobrú knihu, keď sa ma na ňu niekto opýta, vždy ju hodnotím kladne, no nezabudnem spomenúť, že charakter Anny nie je teda nič moc. Obdivujem E L James za to, že sa nebála o takejto kontroverznej téme písať :)
02.11.2014, 17:57
5
Všetky tri diely sú dobré
02.11.2014, 17:57
5
všetky tri diely sú dobré
06.11.2013, 12:03
5
Ala, podla mňa ani nie.. Dvojka sa mi páčila o trošičku viac. Ale každá jedna je super!!! :))
15.10.2013, 10:30
5
Prvy diel Patdesiat odtiehov sedej je podla mna najlepsi.

Čitatelia si ku knihe Fifty Shades of Grey Päťdesiat odtieňov sivej kúpili tieto tituly

Tento muž

12,72 € (zľava 20 %)

Spútaná

10,32 € (zľava 20 %)

Škola biznisu

9,52 € (zľava 20 %)

Knihy, ktoré by vás mohli zaujímať

Garancianákupu.sk

Lístky a vstupenky môžete kúpiť na

 

Máš málo miesta na disku? Ulož si

dokumenty, súbory a e-knihy na

uschovna.sk

 

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.

 

 Porovnanie cien na Pricemania.sk

Porovnanie cien na Pricemania.sk

 

Bezpečný nákup