Telefonický kontakt:      0902 402 204

Vyberte si z viac ako 100 odberných miest na Slovensku. Viac informácii tu.

Ohodnoť knihu

Kniha: Pravdy, ktoré zmenia váš život

od Joseph Murphy z vydavateľstva AKTUELL, vydavatelstvo
AKTUELL, vydavatelstvo
2009
slovenský
slovenský
Bežná cena: 8,93 €
Zľava: 1,79 € (20 %)
Naša cena: 7,14 €
Posielame ihneď, máme skladom In Stock


Ukážka z knihy Pravdy, ktoré zmenia váš život

Popis knihy Pravdy, ktoré zmenia váš život (Joseph Murphy)

Kniha Pravdy, ktoré zmenia váš život bola dokončená krátko pred autorovou smrťou, uzatvára životné skúsenosti veľkého učiteľa pozitívneho myslenia a kozmopolitu ducha, ktoré po celý život odovzdával svojim blížnym.

Objasňuje vám jednoduché techniky, s ktorých pomocou nájdete optimistický, néomylný životný postoj, a ktoré vám pomôžu vniesť do života radosť a hojnosť.

 

Vzácne je aj jeho posolstvo:

 

"Čo si denne myslíte, v čo veríte a čo cítite, to sa vpečatí do vášho podvedomia a nepochybne sa prejaví vo vašej osobnosti a vo vašom živote."Ukážka z knihy: Pravdy, ktoré zmenia váš život


Skúsenosti a učenie z cesty na Ďaleký východ

 

..Celá príroda je charakterizovaná výraznou a viditeľnou dualitou. Poznáme odliv a príliv, vnútri a vonku, pozitívne a negatívne, sladké a kyslé, tvrdé a mäkké, mužské a ženské, noc a deň, tmu a svetlo, pohyb a pokoj, áno a nie, nenávisť a lásku. Život je celok, ale odohráva sa v týchto protikladoch. Ralph Saldo Emerson to názorne vysvetlil takto: "S polaritou alebo akciou a reakciou sa stretávame vo všetkých častiach prírody". Nekonečná rozdielnosť je zákonom života. Už len z tohto jediného dôvodu nemôže nikdy existovať beztriedna spoločnosť.

 

Istý čas som učil chémiu. Niektorí študenti túzili po vedomostiach, prejavovali záujem a pozornosť, usilovne sa učili, pretože chceli dosiahnuť veľké veci. Naproti tomu iní boli ľahostajní a leniví. Nechcelo sa im učiť a veľa častu trávili na kúpalisku. Ich IQ bolo dostačujúce, bez výnimky nadpriemerné. Tak si dnes vy voľte, komu chcete slúžiť (Jozua 24, 15).

Už samotná rozdielna voľba ľudí vedie k triednym rozdielom. Voľba je akcia, a zlá akcia vyvolá zlú reakciu. Všetko zlo sa nakoniec zničí samo. "Božie mlyny melú pomaly, melú však nadrobno." Tyrani, diktátori a despoti, ktorí sa upísali zotročovaniu más a svojej nesprávnej myšlienke bezcitne obetujú ľudí, jedného dňa neodvratne pocítia reakciu na svoje konanie. V Biblii sa píše: Trosky, trosky, trosky z neho urobím. A nebude ho, kým nepríde ten, ktorému patrí právo, jemu (ho) dám (Ezechiel 21,32).

 

Naše zmysly a naše činy musia byť stále nasmerované na vysoké duchovné hodnoty, ktoré sú večné a nemenné. Nachádzame sa tu na zemi, aby sme rástli, rozvíjali sa, premenili sa na svetlo a stále viditeľnejšie vyjadrovali to božské, ktoré je v nás všetkých. Ak nesprávne použijeme zákony nekonečného ducha alebo ak sa proti nim prehrešíme, skôr či neskôr sa dostaneme do ťažkostí...

 Podrobnosti

Vydavateľstvo: AKTUELL, vydavatelstvo
EAN: 9788088915805*
Autor: Joseph Murphy
Rok vydania: 2009
Počet strán: 176
176
Typ tovaru: Pevná väzba bez prebalu, lesklá
Jazyk: slovenský
slovenský
Rozmery: 125x195x15 mm
Rok poslednej dotlače: jún, 2013
Dátum plánovaného vydania: 21.9.2015
Druh tovaru: Kniha
Kniha
Žáner: Detektív+thriller
Formát: A5
ISBN: 80-88915-80-5
Vydanie: 1

Zaujimavé články ku knihe

Ako vyhnať duševné jedy a prečo nesmie zostať žiaden problém nevyriešený?
15.5.2014

Kniha s názvom Pravdy, ktoré zmenia váš život, bola dokončená krátko pred smrťou jej autora. Publikácia prináša životné skúsenosti veľkého učiteľa pozitívneho myslenia, ktorý po celý život odovzdával poznatky svojim blížnym. Dielo vám objasní jednoduché techniky, s ktorých pomocou nájdete optimistický a neomylný životný postoj. Okrem toho vám kniha pomôže vniesť do života radosť a hojnosť.

viac

Recenzie knihy Pravdy, ktoré zmenia váš život | Joseph Murphy
0%
0 recenzií

Ohodnoť knihu

Čitatelia si ku knihe Pravdy, ktoré zmenia váš život kúpili tieto tituly

O zdravom sebavedomí

6,32 € (zľava 20 %)

Moc nášho podvedomia

7,14 € (zľava 20 %)

Emoční inteligence

11,24 € (zľava 20 %)

Knihy, ktoré by vás mohli zaujímať

Garancianákupu.sk

Lístky a vstupenky môžete kúpiť na

 

Máš málo miesta na disku? Ulož si

dokumenty, súbory a e-knihy na

uschovna.sk

 

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.

 

 Porovnanie cien na Pricemania.sk

Porovnanie cien na Pricemania.sk

 

Bezpečný nákup